| claudiu_9632 a întrebat:

Pentru fetetongue vreoiam sa stiu si eu daca va place ca barbatul sa fie epilat la penistongue si motivati raspunsurile. vot plus funditawinking

Răspuns Câştigător
| dydyyyy a răspuns:

Asta tine de igiena lui personala.nu ar trebui sa il suportam noi ca fete finute ce suntem pe el cum nici el nu ar trebui sa ne suporte pe noi.asta e un lucru de bun simt si prin igiena personala te respecti in primul rand pe tine si autonat si pe cei din jurul tau:*

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Inca nu am auzit ca baiatul sa fie epilat la penis, sa fie ras sau taiat cu masina de barberit in zona intima am auzit