| Lilyica a întrebat:

Pot sa rămân gravida la 20 de ani si el sa fie mai mare cu 19 ani ca mine?

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti dar ala va ramane bunic pe viata nu un tata tanar

| darrio2007 a răspuns:

Normal ca da. Pacat de gandirea ta la 20 de ani.

| Lilyica explică (pentru darrio2007):

De ce păcat de gândirea mea?

| darrio2007 a răspuns (pentru Lilyica):

Sunt pustoaice de 13-14 ani care stiu mai multe in acest domeniu decat tine la 20. Se presupune ca la o anumita varsta trebuie sa stii asemenea chestii.

| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa ramai gravida si cu unul de 80 de ani, atata vreme cat accepti sa ai sex cu el.

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspuns corect : bineinteles ca DA. Orice barbat la varsta de 39 de ani, mai ales daca este sanatos se afla in plenitudinea fortei si ''floarea varstei''. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Desigur. Cu condiția să vă sexați fără protecție.

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| Fatamuntilor a răspuns:

Da,cu conditia sa faceti sex si,, jucaria'' lui sa fie functionala!

| Gofigi a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Da ce la 39 de ani nu se mai soala

| Issabelle6789 a răspuns (pentru Gofigi):

Depinde? la unii nu

| Gofigi a răspuns (pentru Issabelle6789):

Nu cred că este bărbat să nu i se scoale

| Issabelle6789 a răspuns (pentru Gofigi):

Ba da ...este posibil?

| Andreeush a răspuns:

Normal că poți rămâne.

| Hammurabi a răspuns:

Poți, da' nu e păcat?
Când sunt atâția tineri frumoși, liberi și nef***ți în țara asta?

| sofisis a răspuns:

Nuuuu. Nu s-a mai auzit niciodata asa ceva

| Endoryus a răspuns:

Rowan Atkinson a avut copil pe la 60 parca. Ce sa mai zic de unul de 39.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Sigur ca da.

| Raven a răspuns:

Charlie Chaplin avea 73 de ani când i s-a născut ultimul copil și era cu 36 de ani mai în vârstă decât nevastă-sa deci ce-are sula cu prefectura? Normal că poți rămâne gravidă dacă faceți sex.

| LuccaToni a răspuns:

Da. De ce nu, din moment ce ati avut contact nepotrejat?

| Stefanialevi19 a răspuns:

Sigur ca da