| anonim_4396 a întrebat:

Poti iubi doua femei in acelasi timp? Eu cand ma indragostesc de o femeie noua, pe prima uit si cum o cheama.

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

De la Vali Vijelie citiree:
"Sa iubești doua femei,
Sa nu știi pe care o vrei,
Una-i mama la copii
Alta-i pofta inimii."

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciuna, pentru ca n-am chef.

| GdX a răspuns:

Poti iubi cate vrei daca ele nu se stiu intre ele.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da si le pot impaca pe amandoua

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Să iubesti două femei sa nu stii pe care o vrei, una i mama la copii alta i pofta inimii.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai tu esti dovada ca da big grin

| Catrice a răspuns:

Super, sa vad ce-o sa zică nevasta când o strigi Florica în loc de Geta rolling on the floor

| LILILLIIlIlIPIlLsiahayGu4d837hsuxh1lUbILHIBLlBiHIi a răspuns (pentru Catrice):

Dar eu nu pot iubi doua femei...

| Catrice a răspuns (pentru LILILLIIlIlIPIlLsiahayGu4d837hsuxh1lUbILHIBLlBiHIi):

Eee lasă ca așa vrăjesc unii fetele laughing

| LILILLIIlIlIPIlLsiahayGu4d837hsuxh1lUbILHIBLlBiHIi a răspuns (pentru Catrice):

Georgiana m-a vazut azi la servici cand o muscam pe gat pe sefa mea.
Cum o scot la capat? Georgiana e femeia mea. Ceva sfaturi?

| Catrice a răspuns (pentru LILILLIIlIlIPIlLsiahayGu4d837hsuxh1lUbILHIBLlBiHIi):

Ii spui asa lui Georgiana fii atent deci zici ca șefa a făcut vrăji să te amețească si sa ai vedenii si ai crezut ca era ea. O sa te creadă daca bagi si niște lacrimi, te pui in genunchi si îți ceri iertare. Merge si cu niste flori si ciocolată pe lângă.

| SG1995 a răspuns:

Intreaba-l pe Vali Vijelie. rolling on the floor

| Nemessys a răspuns:

Poți iubi și mai multe. Precum și femeile pot iubi mai mulți bărbați.
(înainte sa îmi sara cineva în cap întrebați-vă ce este aia iubirewinking )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se poate. Daca ai mai multe femei pe care le iubesti sigur pe una o iubesti mai mult decat pe celelalte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poți. Doar să fii atras de două.

| Mortimer2020 a răspuns:

Daca uiti numele la fiecare ar trebui sa le pui o "porecla" numai una pentru nu ai uita este un sfat bun aste mere mereu în "telenovel" laughing)