| imyourdestiny2 a întrebat:

Poti sa te dezvirginezi cu ob-ul?

Răspuns Câştigător
| Fifylici a răspuns:

Buna
cica teoretic pe cutie scrie ca si femeile virgine la pot folosi
practic nu mai stiu farmacista de acolo mi-a spus ca daca inca sunt virgina sa raman tot la absorbante a mai sigur asa
alegerea te priveste

11 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Pentru virgine exista versiunea mini ( din ce tin si eu mintelaughing ) care n-ar trebui sa fie un pericol.

| lostcontrol12 a răspuns:

Tre sa ai putina vointalaughing

| kaya a răspuns:

Exista mai multe pericole nu numai riscul sa te dezvirginezi sunt multe multe riscuri dar cine si-l asuma plateste.winking

| elamit a răspuns:

Cu siguranta, fiind virgina nu poti introduce nimic in vagin.

| francesca a răspuns:

Sunt si ob-uri foarte mici! nu te poti dezvirgina cu acela.

| MariJuana23 a răspuns:

E cea mai mare prostie, nu logic ca nu te dezvirginezi.poti folosi,dar e cam incomod. :*

| alynuch a răspuns:

Da, stiu eu un cazwinking

| nuku a răspuns:

DA! numai sa strangi bine din dinti!

| usernamemada a răspuns:

E unul special pentru virgine (cel mai mic).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu chiarwinking
Pentru ca e mic... si cat de cat moale.
Dar iti poti da seama repetand faza cu un alt OB
sau o jucarie sexuala tip penis pe care o introduci in vagin
Daca scoti OB-ul sau jcuaria cu ceva maro pe el, nu mai prea esti virgina, daca nu iesisi nimic... laughing Esti virgina cred ca thinking sau te poti dezvirgina ina cel moment happy In rest nu stiu, du-te la un ginecololog thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cea mai mare prostie, nu logic ca nu te dezvirginezi. poti folosi, dar e cam incomod. :*