| adina_6125 a întrebat:

Prieten al meu. dar sa va spun o faza:

intr-o seara l-am intrebat ce vrea sa ii cumpar de ziua lui si mi-a spus ca un sarut:*si m-am tot gandit eu si pana la urma m-am decis sa il sarut de ziua lui pentru ca mi-a spus ca asta vrea si eram la pary cu cea mai buna prietena a mea pe leaganul din spatele casei si il strig eu si il intreb ca daca mai stie ce mi-a spus in seara aia pe mess si a zis ca nu si atunci sa asezat pe leagan langa mine s-a uitat la mine si atunci l-am sarutat de atunci ma tot gandesc la asta si la ce dulce a fost.

nu e suparat ca l-am sarutat chiar radem de faza aia si zicem ca o fost fain

cum sa ii spun ca vreau sa fim mai mult decat prieteni?

5 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Pai spune-i in fata ca vrei sa fiti mai mult decat prieteni, poti sa spui ca de la acel sarut te tot gandesti la el si ca tu chiar vrei casa depasiti stadiul de prietenibig grin si chestii de genul asta...Succes: *

| Mihai7best a răspuns:

@Alecslicios un raspuns perfect pentru tine... in schimb @Barbie daca s-a lasat sarutat si nu s-a tras e clar ca o place si un baiat nu ii cere niciodata unei fete un sarut fara sa o placa sau chiar mai mult

Răspuns utilizator avertizat
| Barbie_6293 a răspuns:

Vorbeste cu el, incearca sa vezi daca si lui ii place de tine. daca iti raspunde la sentimente si atunci ii poti spune ca iti place de el si ca-ti doresti ceva mai mult.