| ZeitaAlba a întrebat:

Prietenul meu imi cere sa facem sex oral.sunt virgina si nu sunt inca pregatita de asa ceva.sunt foarte confuza si nu stiu ce sa fac.

24 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Cum nu ști ce să faci?
Nu faci, pur și simplu.Chestiilea ăstea nu trebuie să le faci din obligație/îndemn, gândeștete și dacă merită mai întâi...
Fă ce simți dar cred că nu se merită.

| Trolli a răspuns:

Nu faci, nu te forteaza nimeni!
Daca nu intelege, inseamna ca vrea de la tine doar sex si nu te respecta.

| ZeitaAlba explică (pentru Trolli):

Off sunt asa confuza...chiar nu stiu ce sa fac.

Răspuns utilizator avertizat
| senstein a răspuns (pentru paradis89):

Bun raspuns fratelo laughing

| Liviu a răspuns:

Degeaba va bateti capu cu ea, o sa o suga oricum happy adica nah, fie vorba 'intre noi' degeaba ii spuenti voi sa nu, ea a postat aici sa fie incurajata, hai fato suge-o ca nu mori, in fond nu ii sugi creieri din cap...(sau?) oricum doar nu vrei sa mori fata mare?
P.S imi e frica daca intr-o buna zi voi fi parinte de fata, cred ca am sa ii explic toate chestiile de educatie sexuala din prima clipa.
Doamne fereste...imi e groaza sa ma gandesc.

| aisha01eu a răspuns:

Daca nu vrei il pui sa mai astepte. Si discuta cu el, intreaba-l cum vede relatia. Probabil vrea doar sex si se foloseste de tine.

| Gaviota a răspuns:

E alegerea ta nu te forteaza nimeni Zeito.happy

| Wehes a răspuns:

Daca nu esti pregatita, logica ca Nu.
Cand o sa fii pregatita atunci poti sa incepi laughing
Daca te lasa pentru chestia asta, iti dai seama ca te tine doar pentru sex.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Pur si simplu nu ii faci, spune-i ca este dezgustator. Daca nu te intelege inseamna ca in realitate nu te iubeste si se foloseste doar de tine

Răspuns utilizator avertizat
| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns (pentru paradis89):

Nu,dar doar gandul ca aparatul lui genital extern poate sa intre in contact cu gura mea si ca as putea sa i-o sug cum suge un bebelus ţâţa mamei imi face sila

Răspuns utilizator avertizat
| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns (pentru paradis89):

Asa descriu eu un lucru cand o fac

Răspuns utilizator avertizat
| kamy01 a răspuns (pentru Brăila_Ana_Cosmina_1997):

La ce fata are in poza e clar ca nu iar da nici Mucea cu flocea mu =e

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns (pentru paradis89):

Pai atunci cand descriu un lucru nu cand fac acel lucru, asta am vrut sa zic

| senstein a răspuns (pentru kamy01):

Frate, eu i-as da ceva clanta, vad ca e din Braila dupa nick laughing)

| myruna2012 a răspuns:

Da ce te opreste?
Daca nu ti-a venit menstruatia fs-o fara probleme!
Nu patesti nimic, unele fete vor sa faca sex cu partenerul dar nu au curaj sa spuna si tu esti norocoasa!

| AnnonnyMa a răspuns:

Nu.Gandeste-te bine ca el poate spune asta multora si atunci cine se face de ras? -TUwinking.

| OliverArrow a răspuns:

Fa sax de orice fel in momentul in care nu mai esti confuza si vrei sa o faci cu adevarat.

| doxatuVexxatu a răspuns:

Daca el tot insista ai putea si tu sa ii propui sa faceti pegging, ca sa vi si tu cu o propunere. Daca nu sti cum se face pegging, ai detalii aici: http://www.sexgen.ro/sex-dex/ce-inseamna-sa-faci-pegging-7152009

| GabrielEugen a răspuns:

Ii faci oral si gata. Cum naiba nu esti pregatita? Ce mare lucru? Ori ii faci, ori o sa te paraseasca. Faze cum ca nu te iubeste cu adevarat daca iti cere asta sunt pentru tembeli. Are nevoie sa o faca cu tine, de aia e iubitul tau! Daca nu esti pregatita nu iti mai face niociun iubit pana nu esti pregatita. A avea un iubit implica sa faci sex. Daca nu poti sau nu vrei, nu mai iti face iubit

| NarcysaNarcy a răspuns:

Scumpa, daca vrei sa mai fii cu el. Eu as zice sa accepti. Ce-i asa greu? Na, totusi. Laso naibii de virginitate. O data si o data trebuie sa zboare. Faci s*x oral cu el si scapi. Adica, ma refer, vei mai fi impreuna cu el.