| Teolina17 a întrebat:

Hei.vreau niste sfaturi. Am 17 ani si sunt virgina. Sunt cu prietenul meu de 1 an jumate si vrea tot mai mult sa facem dragoste dar nu sunt pregatita...Si nu stiu ce sa fac. M-a tot inteles pana acum dar nu stiuu..Nu stiu cat mai poate astepta.Un sfat va rog. Funda happy

Răspuns Câştigător
| HBeatrice a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat te poate astepta si 5 ani, daca tu nu te simti pregatita nu fa asta doar pentru ca el vrea. vorbeste cu el si spune-i ca nu esti pregatita si daca tine la tine va intelege si va astepta pana cand si tu vei fi pregatita. Nu lua decizia doar pentru a-l face pe el fericit, poate vei regreta.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te va intelege si de acum incolo daca te iubeste

| klaws007 a răspuns:

Daca nu te simti pregatita, nu fa sex. si sa fii mandra ca inca mai esti virgina la 17 ani

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca te asteptat si inteles pana acum de ce nu ar faceo si de acum incolo?

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a te simti bine, sa ajungi sa intelegi si ce inseamna adevarata placere te/va sfatuiesc sa incercati un preludiu lung in care sa utilizati/incercati toate ingredientele folosite in vederea obtinerii placerii maxime prin adoptarea pozitiei 69 in final ceea ce va oferi satisfactia obtinerii unui or gasm simultan.

| cristimihailov a răspuns:

Poti sa il inviti sa incerce in alta parte...

| Teolina17 explică (pentru cristimihailov):

Poţi să taci şi să înghiţi.winking

| JAYBEE a răspuns:

Buna. Eu te sfatuiesc sa il convingi pe prietenul tau sa astepte pana faci cel putin 18 ani.
Daca te iubeste cu adevarat te va astepta, te asigur eu.
happy

happy valentine's day