| viki1212 a întrebat:

Prietenul meu, inainte sa faca dragoste cu mine a fost virgin si eu la fel. Intr-o seara a fost chemat de catre colega surorii lui pana la ea acasa cu pretextul ca s-a stricat calculatorul si sa i-l repare, aceasta il iubea, il iubeste il place si asa mai departe. Prietenul meu nu o vede nici cum, ma iubeste doar pe mine.In seara aceea fata aceasta s-a dezbracat in fata lui si prietenul meu a plecat lasand-o acolo asa dezbracata. Mi-a spus ca de atunci se gandeste numai la mine. Oare sa ii fi fost frica sa fi facut cu ea ceva din cauza ca ea a mai facut sex si el nu era expert in asa ceva? sau m-a mintit si a facut ceva cu ea? El mi-a marturisit ce s-a intamplat si mi-a spus ca ii este scarba de fete din acestea. Eu o cunosc din vedere pe aceasta fata, ma gandesc ca daca se intampla ceva imi spunea, oricum se vedea ca e geloasa pe mine cand ma vedea cu prietenul meu. astep un raspuns de la voi.

Răspuns Câştigător
| matchpoint a răspuns:

Salut,
eu consider ca daca ti-a marturisit cele ce s-au intamplat nu are ce sa-ti ascunda; tine mult la tine. Nu te indoi. Bucura-te ca i-a dat de un asemenea om. Nu sunt multi ca el. Pa, norocoaso.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In mod sigur nu te minte si nu ai motive de ingrijorare. De fapt tocmai ti-a demonstrat ca te iubeste si te respecta.

| CevaNormal a răspuns:

Pai cine stie ce s-a intimplat in realitate acolo, numai ei doi stiu. In primul rand el nu trebuia sa se duca la ea, cu atit mai mult ca tu stiai, si i-ai permis? chiar daca a si fost ceva, oricum sa nu dai vina numai pe el. Ma rog el este mult mai hormonal ca tine, si evident ca nu l poti intelege. Dar el a demonstrat ca te iubeste numei pe tine, asa ca ganditi pozitiv, si uitati-va numai inainte. Aveti grija unul de celalalt, si nu lasati mainile in jos, luptati pentru o dragoste pura, mult succeswinking

| theodoraafi a răspuns:

Daca il iubesti nu te mai gandi atat. de ex pr meu are un trecut foarte urat. daca ar fi sa ma iau dupa el cred ca l-as fi parasit din prima zi. chiar daca te-ar durea sa afli ca POATE s-a intamplat ceva intre ei, gandeste-te : e tipic barbatilor.winking

| theodoraafi a răspuns:

Daca il iubesti nu te mai gandi atat. de ex pr meu are un trecut foarte urat. daca ar fi sa ma iau dupa el cred ca l-as fi parasit din prima zi. chiar daca te-ar durea sa afli ca POATE s-a intamplat ceva intre ei, gandeste-te : e tipic barbatilor.winking si cred ca faptul ca ti-a marturisie este de admirat pentru ca nu toti au curajul asta. daca te-ar fi inselat nu cred ca ar fi fost atat de sincer. ai incredere il el. nu te indoi

| onelove a răspuns:

Eu zic ca atat timp cat te iubeste si nu iti da nici un semn ca ar fi altfel poti sa stai linistita ca nu s-a intamplat nimic. Sa sti ca mai sunt si baieti care nu suport astfel de fete, chiar daca fata arata super bine, nu e ok asa direct, se pierde tot farmecul si pana la urma nu iese nimic bun, eventual un sex fara implicare sentimentala, ceea ce nu e foarte interesant, crede-ma pe cuvant.

| ramonna a răspuns:

E imposibil sa nu fi facut ceva, din moment ce ea s-a dezbracat... mai gandeste-te si o sa-ti dai singura seama...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il cred.si cred cred ca si el crede int-o iubire curata si frumoasa si mai ales sincera.ai grija de el ca nu gasesti usor asa o fiinta.si mai ales tu sa nu-l inseli.fiindca esti tot universul lui.si cat de mult te iubeste acum, atat de mult te va ura atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ea las-o asa iar voi continuati asa mai departe!

| mary1maria a răspuns:

Nu este foarte usor (chiar deloc) sa faci dragoste cu o persoana pe care nu o iubesti. Probabil ca vrea sa faca asta cu persoana pe care o crede potrivita. Eu as merge pe incredere si asa as interpreta decizia lui.