| Nikcoletta a întrebat:

Prietenul meu mi-a făcut cunoştintă cu maică-sa şi aceasta a stat de vorbă cu mine şi intre timp m-a întrebat unde stau şi eu m-am făcut că n-o aud.
Nu puteam să-i spun că sunt de la țară şi acum prietenul meu mi-a spus că ar fi bine
să ne despărțim.
Oare i-a spus maică-sa ceva rău? Oare e geloasă şi vrea să ne despartă? Sau s-a supărat că nu i-am răspuns?
Voi ce credeți?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-ai schimbat numele dar intrebarile au ramas.
Aceleasi intrebari fara noima.

| Hammurabi a răspuns:

Întrebările tale sunt numai ficțiuni.
Oricine se uită pe tot ce ai mai întrebat, își dă seama.

| Goete a răspuns:

De ce nu poti sa spui ca esti de la tara?
E ceva rau in asta?

| Nirvanaaa a răspuns:

Pai ia stai așa tu nu erai gravida? Acum va despărțiți ca nu știa maica-sa unde stai? laughing

| Crackman a răspuns:

Deci ca baiat de mama.
Ea o sa considere ca nu este nimeni destul de bun pentru copilul ei.
Astfel daca voi aveti acel ceva si vreti serios mai bine va mutati singuri...
Ma-sa a zis ceva iar el ca si mine asculta de propriul parinte singura problema este cand nu filtrezi informatia si reactioneaza dupa cum dicteaza mama lui.
Era politicos totusi sa ii raapunzi si fara frica de unde si ce esti conteaza ce faci tu pentru tine

| anonimuIl a răspuns:

Mama lui știa unde stai și că ești de la țară.
Ea a întrebat ca să fie ceva de discutat între voi și fără importanță.
Pe ea a deranjat-o că nu i-ai răspuns la întrebare, nu contează ce răspundeai.
Lasă-l tu pe ăla și caută altul.

| Danny28 a răspuns (pentru anonimuIl):

Nu-i mai răspunde. E doar un troll

| anonimuIl a răspuns (pentru Danny28):

Nu contează - întrebarea și răspunsurile sunt folositoare pentru alții care vor fi în situația aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mă mir cum de te baga lumea un seama, pari scăpata de la obregia

| Danny28 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ea și încă una Mihaela2022. Anul trecut era una pe care tot Mihaela o chema, cred că aceeași persoană este și tot întreba zilnic, de vreo 3 ori pe zi dacă a rămas însărcinată după ce se masturba cu nu știu ce obiecte random de prin casă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adică te-a lăsat gravidă dar nu știe mă-sa până acum unde stai? laughing oh go on

| Catalin77945 a răspuns:

Nu vad nimic rau in a fi de la tara, dar intrebarile tale nu au sens

| Together a răspuns:

E ceva chiar asa grav sa fii de la tara?

Depinde ce relatie are cu maica-sa, cata incredere are in ea. Sunt tipi care nu dau doi bani pe parerea mamei in privinta relatiilor si altii pentru care mama e si va fi mereu prima femeie din viata lor.

Cum era tipul asta?

E posibil sa se fi suparat ca ai ignorat-o, nu e ceva prea placut. Sa intrebi de unde e prietena fiului e ceva social acceptat, sa ignori intrebarea poate fi cam aiurea.

Nu stiu daca asta a afectat-o asa rau si a inceput sa bage strambe, mai probabil tipul ti-a dat papucii din alte motive, gen nu era destul de atras.

| tasr123 a răspuns:

Esti proasta si xenofoba.