| yanica a întrebat:

Prietenul meu mi-a zis ca el se preface ca e gelos si se supara dar el nu este suparat face asta ca sa nu ma scape din mainii e ciudat rau nu-l inteleg gandindu'ma ca ar trebui sa fie dragastos cu mine el mereu se supara din gelozii prostesti sau din nimicuri oare o iubeste pe fosta iubita? altii cand aud ca vor avea un bebelus sunt fericiti au grija de iubitele lor el nu imi zice sa bagam actele in vara asta e sigur si cica daca ne despartim copilu ramane la mine mai are rost relatia asta?

Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

laughing Daca este asa gelos, intr-un fel e bine, asa arata ca tine la tine si te iubeste atat de mult si vrea sa se asigure ca si tu il iubesti, totusi poate nu are incredere in tine, pentru ca daca ar avea, nu ar mai fi gelos. Funda? big grin

3 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

E un tip care nu se gandeste la viitor, visator, poate ramas in trecut ori atat de trist din cauza unui lucru, ca nimic nu-i poate atrage atentia. Daca nu tine la tine, lipseste-te de el, deoarece daca continui, vei ajunge sa cresti singura un copil, ceea ce iti va incurca studiile (depinde de varsta) si totul va fi total diferit. Asculta-ti inima! Funda?

| yanica explică (pentru LalLyBoOmD):

Am 17 jumatate si el 20 tine la mine in felul luihee hee

| LalLyBoOmD a răspuns (pentru yanica):

laughing Daca este asa gelos, intr-un fel e bine, asa arata ca tine la tine si te iubeste atat de mult si vrea sa se asigure ca si tu il iubesti, totusi poate nu are incredere in tine, pentru ca daca ar avea, nu ar mai fi gelos. Funda? big grin

| yanica explică:

Am 17 ani jumatebatting eyelashes