| pisicutata a întrebat:

Prietenul meu nu vrea nici micar sa ma pupe.Sunt prima lui prietena si nu stiu cum sa il fac sa faca asta.Mult timp nu ne petrecem impreuna(doar la scoala), Va rog sa imi ziceti cum sa il fac sa aiba incredere ca un pupic nu e nimic

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Un pupic este un gest intim. Si nu ar trebui sa se produca la scoala (daca sunteti persoane educate).

| Crisu a răspuns:

Of, cati ani are? Lasa-i timp sa realizeze el asta, ca toata lumea are gura si poate vorbi, dar nu toti sunt in stare sa perceapa ceea ce spun ei.
Vreai neaparat sa te sarute acum? Pana la urma gandeste-te ca fiind prima lui prietena ii e greu si cum sti ca la fete e un moment special, la baieti de ce nu ar fi?

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Probabil e timid. Preia tu iniţiativa. Baftă!

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Hmm acceasi problema am avut si eu oh go on
Este cam timid tongue De ce nu-l saruti u?
Sau fai morala prietenului u tongue La mine a mershee hee Cred ca s`a simtit cam naspa cand i-am spus asta si a 2 zi m-a sarutat kiss day dreaming

Pa`pa

| Mike959 a răspuns:

Depinde de varsta dar probabil este mai timid, petreceti mai mult timp impreuna si totul va veni de la sine! Succes

| KoBrAVaSaluta a răspuns:

Incearca sa faci tu primul pas...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate iti pute gura laughing)