| ursuuu a întrebat:

Prietenul meu s-a desp de mine ieri si mi-a zis ca nu il mai atrag si ca nu mai suporta sa. i vorbesc urat si sa dau in el. ce sa fac ca sa ma impac cu el? i-am promis ca imi schimb atitudinea dar nu vrea. Credeti ca mai am vreo sansa? dau funda. va rog raspsad

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Pai hai sa-ti zic ceva.barbatii sunt foate orgoliosi in primul rand.e o injosire pentru ei ca o fata sa-i loveasca si mai ales daca vad si cei din anturajul lui deja le vine sa bage capul in pamanat,in al doilea rand femeia e oglinda barbatului si ei cauta fete pline de feminitate nu care sa injure,sa tranteasca si sa loveasca,daca te-a suportat o perioada si a vazut ca nu te schimbi, nu cred ca mai ai vreo sansa la el, nu o sa se impace si asta ti-ar putea fi o lectie sa stii cum sa te comporti data viitoare cu viitorul tau prieten

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Un timp, lasa-l in pace.Nu alerga dupa el.Comporta-te frumos cu toata lumea in general, sa vada ca te-ai schimbat.Impune-ti sa nu lovesti pe nimeni, daca ii vorbesti fii amabila dar nu avea aerul ca te rogi de el.Si,incearca sa te gandesti putin, tie ti-ar fi placut daca erai in locul lui? Macar de v-ati impaca si sa ai mai multa grija pe viitor.Bafta! Pa, pa!

| Zenithf a răspuns:

A... cred ca nu, nici o sansa. Daca tineai la el atunci de ce te purtai asa cu el? Si vrei sa te schimbi ca sa nu-l pierzi, sau pentru ca l-ai iubi, atunci revin la intrebarea anterioara, de ce nu ai facut ceva inainte de a-l pierde?

Răspuns utilizator avertizat