| Anamaria_3702 a întrebat:

Prietenul meu si-a pus mai devreme o stare la facebook cum ca "exista o singura o femeie care din toate punctele de vedere o imparte cu varul lui rolling on the floor)))))"...cand l-am intrebat la ce s-a referit, a zis ca e vrajeala:-s voi ce credeti? mai are pe alta? m-a sunat dupa ce am vorbit cu el, stia ca o sa ma supar, si nu i-am raspuns.Crdeti ca e motiv de cearta sau e doar o gluma?sad

6 răspunsuri:
| Georgiana05 a răspuns:

O Doamne, cum sa fie asta un motiv de cearta? Nu face greseli de genul, e posibil sa-l pierzi daca te comporti asa!

| Crisuc a răspuns:

Nu e motiv de cearta. nu cred ca e alta, poate a pus numai la vrajeala, sa-i dea lumea like la stare, sau sa vada ce reactie ai :*

| DaReZon a răspuns:

Daca a pus la sfarsit "laughing))))))" inseamna ca era o gluma. De obicei cand vorbesti ceva serios nu mai te razi. Cand spui asa o gluma pui la sfarsit aceasta fata. Cerei mai multe info despre ce s-a referitwinking

| Denis_7019 a răspuns:

Acea femeie poate fi bunica lor.Eu nu cred ca e cazul de cearta

| Denis_7019 a răspuns:

Acea femeie poate fi bunica lor.Eu nu cred ca e cazul de cearta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E doar o gluma.nu cred ca este ceva serios de ce are rost sa te sperii.