| anonim_4396 a întrebat:

Prima oara am sa va rog sa aveti rabdarea de a citi tot:Bine, pai baiatul pe care il plac, se tot uita la mine in ora, dar in pauza nu-mi vorbeste, doar sta cu celelalte fete si ceilalti baieti. Ieri, la ora de desen, ne-am asezat toti 4 la aceeasi masa (eu, el, prietena mea cea mai buna si prietenul lui cel mai bun) El imi vorbea destul de mult, se uita la mine cand imi vorbea si radeam impreuna.
In fine, astazi, din nou nu mi-a vorbit, dar am observat ca se tot uita ciudat la mine (altfel decat de obicei)
Si am primit de la el un mass:
Pune`mi o intrebare pe care nu ai avut niciodata curajul sa mi`o pui, jur ca iti voi raspunde sincer... da masu mai departe si vezi ce intrebari primesti! scuze de mess l-am primit si eu scuze pentru cei cu dnd si brb
Totusi, am vazut ca prietenei mele nu i l-a trimis desi se inteleg foarte bine si are id-ul ei.
Va multumesc pentru rabdare!kiss intrebarile mele sunt: de ce nu i-a trimis si prietenei mele mass-ul acela 2de ce nu-mi vorbeste 3de ce se tot uita la mine

Răspuns Câştigător
| LordRing a răspuns:

Sigur te place, sunt semne sigure si tia trimis mesajul acela sai pui intrebarea:,, Iti place de mine?" si eu am facut acelasi lucru cu o fata dar nu mi-a raspuns si eu o plac dar nu vorbesc cu ea dar ma uit la ea mereu

6 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Poate e timid, nu cred ca a fost mass ci a batut un mic apropo.Se astepta sa il intrebi si tu ceva de genul " Ma placi?"... Ii e frica ca o sa il respingi happy
Spune-i tu in fata.

| HolyPotato a răspuns:

Da,pai in aceasta dupamiaza l-am intrebat cand era offline de cine ii place. Cand a intrat nu mi-a raspuns. A inceput sa vorbeasca cu mine mai tarziu si mi-a spus ca se juca pe comp si de aia nu a raspuns,iar apoi mi-a raspuns ca ii place de una cosmina,dar ma gandesc ca poate m-a mintit fiindca stiu ca el nu spune nimanui de cine ii place, nu spune nimic despre el, si mai ales nu-i place sa dezvaluie astfel de "informatii". Credeti ca a mintit?

| frumusikgirl1 a răspuns:

1 pentru ca vroia sa vada daca il intrebi daca vrea sa fie cu tine 2 pentru ca ii este rusine 3 pentru ca te placewinking... funda?smugsmug

| PanaDeIdei a răspuns:

Hey. pai raspunsul lui frumusikgirl1 e destul de complet. happy eu as vrea doar sa mai completez... daca iti place de el dar totusi nici tu nu ai curaj sa ii spui, la scoala razi in continuare cu el, gadila`l, zambeste-i, uite-te si tu in ore la el.si o sa va bufneasca pe aman1 rasu` laughing cheama-l sa dati turu` scoliismug. vezi tu :*

| LordRing a răspuns:

A mintit sigur

| anonim1808 a răspuns:

Poate ca asteapta ca tu sa faci primul pas si sa vb cu elhappy. eu cred ca te place dar nu poate sa tio spuna. fii puternica si intreaba-lwinking