| Motivation2020 a întrebat:

Prima oara cand vedeti un baiat la ce va uitati (fizic, nu imbracaminte,)?

7 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Pai ma uit la ochi, la maini, la dinti, la felul cum vorbeste.

| Malvina24 a răspuns:

Prima data ma uit la modul cum vorbeste, cate prostii spune/minut! De asemenea il cataloghez si dupa gesturi, lucruri de prost gust(aceesorii, haine murdare, etc)

| paramore a răspuns:

Eu tot timpul ma uit la maini, mi se pare ca asa pot intelege mai multe despre el, stiu ca e o prostie dar na, asa imi vine mie pe creierlaughing

| francesca a răspuns:

Sunt importante si gesturile pe care le face. dar prima data ma uit la dinti big grin si la mainiwinking

| claudia_5508 a răspuns:

Cred ca noi fetele observam tot ce e vizibiltongue Atat corpul cat si stilul de imbracaminte, cat si gesturilehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La faţă!

| baby22 a răspuns:

Sincera sa fiu mi se pare atragator un baiat ingrijit si prima data ma uit la mainile sale pentru ca acestea il tradeaza big grin