| GulDan a întrebat:

Probabil o intrebare ciudata..cum sunt prostituatele ok. dar prostituatii exista? Ps:sa nu zice-ti ca vreau sa fac nu stiu ce ...doar de curiozitate ca n-am auzit niciodata.

6 răspunsuri:
| heiii a răspuns:

Pff..sincer nici eu n am mai auzit, insa nu i lua in seama pe cei care ti au raspuns. uite ce inseamna gigolo de fapt: GIGOLÓ I s. m. 1. bărbat tânăr întreținut de o femeie mai în vârstă decât el. 2. tânăr elegant, dar cu moravuri dubioase. definitia este din dictionar, deci nu poate fi contrazisa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,exista.Se cheama gigolo laughing

| GulDan explică (pentru anonim_4396):

laughing credeam ca gigolo inseamna unu dala smecher.

| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns (pentru GulDan):

Da, si eu, pana i-am zis lu mamaia: " vreau sa ma fac gigolo " si ea: Stii ce inseamna? laughing

| GulDan explică (pentru Gabriel_Catalin_1998):

laughing)

| Ichnat a răspuns:

Se numesc gigolo...