| anonim_4396 a întrebat:

Problema in dragostebatting eyelashes. El (sa-i spunem C.), suntem colegi de scoala.Eu in plac foarte mult. C. stie asta, dar azi ma ia in brate&co; iar maine ma ignora... Ma place sau doar se joaca cu mine? Eu il iubesc tare mult si vreau sa-i arat ca nu vreau sa renunt la el.Cine ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
| sunset a răspuns:

Cred ca isi cam bate joc de tine. Te sfatuiesc sa nu il mai bagi in seama cateva zile, absolut deloc, nici sa nu te mai uiti la el, ( dar nu sa fii timida, ci din contra sa vorbesti si cu alti baieti-doar asa,. nu ca un flirt, sa nu inteleaga gresit); daca tine la tine, sigur te va aborda el.
Numai bine!

| Deea10_8134 a răspuns:

Daca stie ca il placi probabil ca isi bate joc de tine. dar nu vreau nici sa te fac sa iti pierzi sperantele. incearca sa vorbesti cu el. sau pune o prietena sa il intrebe : ma tie iti place de X.de o iei in brate si tot felul' de chestii?:s.baftawinking