| Alexandra_3484 a întrebat:

Hello! Problema in dragostebatting eyelashes. El (sa-i spunem C.), suntem colegi de scoala.Eu in plac foarte mult. C. stie asta, dar azi ma ia in brate&co; iar maine ma ignora... Ma place sau doar se joaca cu mine? Eu il iubesc tare mult si vreau sa-i arat ca nu vreau sa renunt la el.Cine ma poate ajuta?

4 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Poate nu stie ce vrea, poate intr-o zi se simte mai increzator, intr-o zi poate este mai timid.Si eu am starile astea.Eu spun sa vorbesti cu el si sa il intrebi daca te placehappysucceshappy

| Roberta00 a răspuns:

Ai grija! Nu-ti pune sentimentele in mainile lui ca nu vei sti cum va reactiona! Mai bine mai asteapta sa vezi ce face, ce spune, cum se comporta cu tine, sa nu regreti ce ai facut mi tarziu!

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignoral, sa vezi cum vine el singurel la tine.
Cat despre jocu lui, va regreta mai tarziu.
Dar poate ii place de tine si nu stie cum sa iti arate.

xoxo, didi

| 25madalina a răspuns:

Se joaca si el, e tanar, e normal. Pentru el nu e mai mult decat o prietenie, asa-s baietii, le mai place sa tina in brate si apoi canta la alt instrument. Stai linistita, uita-l si da-le naibii de relatii, distreaza-tewinking E doar o impresie de-a ta.