| Delocimportant a întrebat:

Problema: iubita mea are 17 ani, iar eu 25. Ieri m.am intalnit cu ea, si i.am introdus degetele in vagin. Ea este virgina. De obicei, de abia incapea un deget. Insa, ieri, pentru ca era foarte umeda, i.am introdus doua degete, fiindca am crezut ca ii va placea. Ieri, cand am facut acest lucru, mi-a zis ca o doare, insa am continuat, dar numai cu un deget apoi.De placut i.a placut, insa aseara, dar si azi, mi-a zis ca ii este rau. Poate sa ii fie rau de la atat? Nu a existat contact sexual, nici altceva. Multumesc.

11 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Prima ta problema e ca e minora. Faza cu "ii e rau" e atat te ambigua ca poate fi orice.cel mai probabil o fortezi cu partea sexuala si cauta motive sa te opresti.

| mihai69 a răspuns:

I-o fi rău de dorul degetelor tale...

| Freya1 a răspuns:

Si zici ca ai 25 de ani?
Cum sa ii fie rau de la asa ceva? Poate daca intretineati relatii intime normale dupa o saptamana doua trei da dar nu asa...

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil să-i fie rău de la ce ai făcut tu.

| sofisis a răspuns:

Nu, normal ca nu poate avea vreo afectiune fizica de la chestia asta...

| HazelEyes77 a răspuns:

Stai linistit nu i era rau de la asta sigur are alte cauze indispozitia ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ii este rãu cã nu a pus nici o datã mâna pe un penis, sau nu a simtit nici o datã in ea un penis.
Pot fi mai multe variante, sau poate a fost cea mai rea **** din viata ei.

Răspuns utilizator avertizat
| Lichan1 a răspuns:

Știi că asta înseamnă pedofilie

| Bogdan_Cyclamen_1986 a răspuns:

Daca himenul din interior se rupe curge putin sange si o doare putin atunci pe moment, daca ii e rau acum fii sigur ca nu din cauza asta