| anonim_4396 a întrebat:

Probleme oboseala
am o prietena de aproape un an si n-am avut niciodata probleme de comunicare.
recent ma simt foarte antisociabil.
poate sa fie din cauza ca ma epuizez cu invatatu, de la oboseala? (sunt la facultate)
am nevoie de un sfat pentru situatia asta, ca incep sa arat penibil in fata ei. Cand vorbim, ma comport de parca as avea 2 neuroni.
Pur si simplu nu-mi vin cuvintele in cap. Cum sa fac sa maschez faza asta pana trec peste perioada asta de oboseala?

2 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Buna!:p Eu zic sa ii spui ca treci printr-o perioada destul de grea pentru tine deoarece te simti epuizat, obosit.etc. oricum daca ascunzi o sa-si deie seama ca ai ceva, si daca o sa te intrebe ce ai patit. Poate fi si din cauza invatatului daca stai ore tarzii si tocesti. Sper ca te-am ajutat funda?

| Bogdan1212 a răspuns:

Trebuie sa stai 1 saptamana singur intr-o camera daca te plictisesti te joci sau te uiti la televizor si dupa vei gasi subiecte cu toti nu numai cu prietena ta cu toata lumea