| anonim_4396 a întrebat:

Pt.baieti:dupa cate intalniri considerati ca e ok sa treceti la'orizontala'? asta daca doriti o relatie serioasa

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Depinde de fiecare relatie in parte. Ar putea fi din prima seara sau si dupa 2 ani. Sunt multe variabile de luat in calcul.

| Arthur a răspuns:

Dupa 37 de ani in orice caz.hee hee

| myrazvy a răspuns:

Depide de cea ce intalnesti si pe cine, nu prea conteaza, daca ne iubim putem oricand

| vinty a răspuns:

Acum depinde de cat timp va cunosteti, daca va cunosteti de mult puteti sa incepeti de la prima intalnire.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inainte de a ne intalni, sa vad si eu ce poate partenera si daca merita sa mai dau banii pe cina aia super romanticatongue
Parca era pentru. baieti intrebarea straight face