| ferni122 a întrebat:

Recent m-am îndragostit de o fată super frumoasă, o fată care ma făcut să o plac enorm de mult nu aveți idee cât de frumoasă poate sa fie acestă fată numai când o văd simt ca inima-mi crapă si tremur tot. Incep să ma si bâlbii, aș da orice să o am lânga mine. Noaptea mă gandesc numai la ea si ma rog la Dumnezeu sa o pot visa măcar pentru câteva secunde. Ajutați-mă cu vreun sfat vă rog.

Răspuns Câştigător
| MrAlex98 a răspuns:

încearcă să o impresionezi.dar nu lasa sa se vada ca esti asa "turbat " după ea fiindca asta o face sa te domine stiind ca esti in limba dupa ea.

| ferni122 explică (pentru MrAlex98):

Ms mult! Chiar asta am să fac crede-mă că nu mai rezist e singura fiintă de care am prins drag si sunt îndragostit ft tare de ea crying((((

11 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Fă ceva cu viața ta. Dacă ai ajuns să te rogi să ai o fată noaptea-n patul tău e grav pentru că înseamnă stimă de sine scăzută.

| ferni122 explică (pentru FemeiaPisică):

Eu cred ca te-ai tampit de tot cine o fi nu vreau sa o *** fiinta umană nu intelegi ca îndragostit de ea si ca noaptea nu pot sa dorm fara sa nu ma gandesc la ea

| FemeiaPisică a răspuns (pentru ferni122):

Tu asta ai înțeles din ce am scris? Confuzi atracția fizică cu dragostea. Practic vezi imaginea care ți-ai creat-o și ignori defectele fetei. Nu nega că nu visezi să mi-o tragi puțin. Ești un copil plin de hormoni care nu știe psihologie și o să se saboteze până la urmă.

| ferni122 explică (pentru FemeiaPisică):

Bă mai taci din gură ce sti tu despre mine veziți de treaba ca nu imi ești de folos deloc crezi ca urmăresc sa o *** si gata numai la asta vă gândiți de parca pana acum n-am facut dragoste. Veziti de treaba

| Violleta2022 a răspuns:

Vrei sa ne rugam noi pentru tine?
Ori deschizi gura si-i vorbesti fetei?
Eu spun sa o faci rapid, pana nu ti-o fura altul!

| OldSoul a răspuns:

Eh, daca te-ai indragostit doar de aspect... Nu e de ajuns.

| ferni122 explică (pentru OldSoul):

Are toate calitatile pe care eu mile-am dorit de la vreo fată vreodată până acum a fost asa aventuri să zicem dar ea m-a facut sa uit de tot ce a fost inainte si cu cine am fost înaite nu am mai simtit niciodata atata dragoste pana acum

| safir_8545 a răspuns:

Sfatul meu, dă o labă....sau chiar două.

| ferni122 explică (pentru safir_8545):

Nu urmaresc sa o *** si atat imi doresc sa fiu cu ea si cam atat dupa timpul le rezolvă pe toate.

| ferni122 explică (pentru safir_8545):

Sugeo