| ferni122 a întrebat:

Există o fată de care m-am îndragostit enorm de mult, numai cand o vad deja inima-mi bate si ma înrosesc instantaneu e aceea fată la care am visat toată viața mea e asa de frumoasă nu vă puteti imagina. Ma ajutați cu vreun sfat vă rog? Ma gandesc în fiecare seară la ea numai pot crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa vezi mai limpede situatia. Daca tu esti indragostit de ea dar dragostea nu-i reciproca ce-i de facut? Poate ea iubeste pe altcineva si la tine nici nu se va uita.Incearca sa te stapanesti si cauta un prilej rezonabil sa discuti cu ea.Dar daca esti disperat nici o fata nu se va uita la tine.Se vor speria.

5 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Intai vezi daca are o relatie cu cineva,daca nu are atunci poti vorbi cu ea, doar intreab-o daca vrea sa iesiti impreuna la o cafea, dai numarul tau de telefon, poarta-te frumos cu ea iar daca nu merge din prima mai poti incerca si maine dar sa nu pari ca esti vreun disperat, la un moment dat tot o sa accepte sa iasa cu tine.Trebuie sa fi calm cu ea si relaxat.

| aimullah123 a răspuns:

Tine-te dupa poponetu ei pana obtii ceea ce vrei big grin hehe

| Kerre a răspuns:

Pentru inceput baga-te cu ea in vorba discutati despre anumite subiecte si descopera ce aveti in comun. Invit-o la un suc/film, zambeste-i cand o vezi, razi la glumele ei ( dar nu exagera ).

| ferni122 explică:

Ms pentru răspuns. Problema e ca nu sunt disperat dacă eram puteam fi insistent su vb cu ea asta-i problema ca nu stiu cum sa fac si cu ce sa încep sad