| vyyyk a întrebat:

Relatie de 4 ani partenerii se iubesc si se inteleg problema el nu mai e interesat de sex o respinge mereu pe ea spunandu-i ca nu are chef. relatii intime poate o data la 3-4 luni. ce ar trebui sa faca ea in situatia asta? Nu se pune problema de inselat sau ceva d genu sunt amandoi mari si de 2ani jumate locuiesc impreuna.

5 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Poate ca baiatul are o boala de care nu stie sau pur si siplu are unn nivel scazut de energie. Sa faca sport si sa manance sanatos. Iar ea sa incece sa fie mai sexy si sa aduca varietate in relatie.

| h3r a răspuns:

Dacă ea se bazează doar pe faptul că ei „sunt mari", nu e bine...
Vorbește cu el!

| Dariusuu a răspuns:

Stai să fug după dicţionar.

Revin imediat

| Alcyon a răspuns:

Sa-l lase.

Răspuns utilizator avertizat