| Mishooletz a întrebat:

Relatii de lunga durata sau one-night stand-uri?

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Si una si alta. Le poti combina chiar. big grin
Sa ai o relatie de lunga durata si sa "evadezi" intr-o seara... devil

16 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Cred ca oricine isi doreste mai devreme sau mai tarziu o relatie de lunga durata, doar n-ai s-o tii toata viata numai in aventuri de-o noapte.

| Razvan a răspuns:

Daca as fi baiat, ONS-uri pana m-as insura.Inclusvi la petrecerea burlacilordevil
Ca fata, normal aleg relatiile de lunga duratahappy

| Rayyy a răspuns:

O relatie de lunga durata, nici nu vreau s-aud de one-night stand-uri.

| Alisa a răspuns:

Relatie de lunga durata, intr-un cuvant "iubirea"!
Cele de one-night stand-uri nu au de a face cu iubirea.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Prefer o relatie de durata.

Ador sa fiu rasfatata, alintata, apreciata si sa mi se arate zi de zi cat de iubita sunt de el.

Iar la one-night stand nu ai parte de asa ceva. Ci doar de cateva clipe de placere.

| Paula007 a răspuns:

Ambele cu farmecul lor laughing

| Damian a răspuns:

Prima

| pwp a răspuns:

De lunga durata...nu as face niciodata a 2 varianta

| DevilLife a răspuns:

La noi in Romania one-night stand-urile sunt percepute ca lucrurile facute de femeile usoare, dar la barbati cred ca e ok...adica ei aplica deja aceste ons-uri! dar orice ai fi cel mai bine e o relatie de lunga durata. te stabilizeaza psihic si iti aduce multe avantajebig grin

adica asta cred eu

| Ana a răspuns:

Relatie de lunga durata

| cristianorudi7 a răspuns:

Acum one night stand, mai incolo relatii (am 17 ani)

| morenaRox a răspuns:

Relatiile de lunga duratawinking

| Cori_7775 a răspuns:

Sti, eu am avut parte pana acum de relatii destul de lungi, cea mai scurta a fost de 3 luni, iar cea mai lunga a fost de 3 ani si sper sa mai tina! happy Prin urmare eu prefer relatiile de lunga durata. happy

| pauladrian a răspuns:

Ambele.

| MikeRowe a răspuns:

One-night stand-urile nu aduc atata suferinta ca si cand se termina acea "relatie de lunga durata"

| hazard_9221 a răspuns:

One-night-standuri la greu. dar cand o gasesti pe EA, al ei sa fii si atat.