| Superior a întrebat:

Romanii se pot mandri cu femeile lor?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Privind la ce femei ( unele ) sunt prin america,europa de vest,nord,sud, Australia si alte tarii asa zis feminizate,putem fi mandre de ele desi suntem misogini si le jignim mai mereu, romanca inca cauta iubirea, familia, o casatorie in scimb alea sunt curve, materialiste, tarfe de nota 10+, numai vb de aspectul fizic cand vreau sa devin gay plec in Anglia, una frumoasa de noya 10 in Anglia la noi e de nota 6, nu doar romancele si fetele slave sunt mult mai frumoase si mai de familie, da sunt si curve peste tot, din pacate cultura asta a curviei o preluam si noi, in ziua de azi curvia este promovata in lumea asa zis civilizata

13 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Unii DA, altii BA. Depinde de.....circumstante. big grin

| Freya1 a răspuns:

In general se spune ca romancele sunt cele mai frumose apoi nu stiu fiecare cu ce are si ce gandeste

| mentholinks a răspuns:

Desigur dar asta nu inseamna ca si au motive intemeiate sa o faca.

| VibeTrix a răspuns:

Avand in vedere ca multe dintre ele sunt frumoase si proaste, nu.

| Superior explică (pentru VibeTrix):

Hau yarz old ar yu? i nevar askd bifor end ue may mari if yur biuty end smart!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebare fara sens.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam aiurea sa te mandresti cu ceva ce nu tine de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa si asa, cele mai ascultãtoare si bune femei sunt in Asia, si Arãboaicele

| Superior explică (pentru anonim_4396):

Japanase! Oh sensei dont there, uh, aa! My oppai!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

Nu mã lua cu din astea.
Onii-San is so hot here, in can’t keep my clothes on melaughing
Ohh you are such a kawaii girl
Loli for life rolling on the floor

| Jonas94 a răspuns:

Da, avem cea mai mare frumusețe carpato-danubiano-pontică în persoana Vasilicăi Viorica Dăncilă ca premier laughing

| DonGiani a răspuns:

Bineînțeles