| WinterKiss a întrebat:

Sa ii spun ca il plac, sa nu ii spun? Il cunosc de cateva zile, am ID lui de la o prietena dar incep sa simt ceva happy. Vorbim mai mereu pe mess si simt ca il cunosc de o viata. E genul amuzant, intelegator. Totusi nu il stiu destul de mult pentru a presupune cum va reactiona.

2 răspunsuri:
| Just4FunHD a răspuns:

Ce tot aveti frate cu messu?sad
Daca il cunosti de cateva zile nu te destainui asa repede. Mai asteapta putin si mai vorbiti, invita-l tu in oras si vorbiti si voi in natura nu ascunsi in spatele calculatorului. Se va speria daca il iei direct de pe acum. Plimbati-va si fa-l sa te placa vei constata cu uimire ca va face el primul pas

| lOllipOp a răspuns:

Am patit-o si eu, eram naiva si credeam ca-l cunosc de o viata, am vb pe mess apoi a doua zi am fost impreuna...TOtul frumos pana cand mi-am dat seama ca nu-i genul meu, il placeam fizic. si m-am grabit.
Eu zic sa lasi lucrurile sa mearga de la sine si sa nu te grabestihappyLaSA-L pe el sa ia initiativa daca va fi sa fiti impreuna.Iesiti in oras, vorbiti dar nu numai pe mess, si apoi vedeti mai departehappy

pa, pa