| eric_1668 a întrebat:

Aseara am visat-o pe fata care imi place si cu care iesisem, am visat ca ne cuplasem si a aparut un caine ei ii plac cainii iar ea avea grija de el si a plecat de langa mine a fugit dupa el iar apoi ne-am intalnit iar... poate insemna ceva astalaughing

nu prea sunt superstitios dar acum...

7 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Nu nu
doar ca te-ai gandit la ea tt ziua si de aceea ai visatosmug
poate fi doar un semn sa indraznesti sa i te declarismug

| beka a răspuns:

1. aparitia unei fete in vis-realizari pe plan sentimental
2.caine - vazand in vis-dorinta de iubire... Dar daca zici ca a plecat cu cainele, nu cred ca poate insemna ceva de binethinking dar ii bine ca s-a intors si v-ati intalnit din nouhappy

| Zero a răspuns:

Nehh la modul general daca caninele nu musca si nu facea gura, era prieten, dar daca latra si facea urat era dusman, deci visul s-ar interpreta ceva de genu, va sta cu tine, se va da la un prieten de al tau, vei afla il vei cafti si se va intoarce la tine \winking

| psihox a răspuns:

Fa o mica investigatie. Afla discret unde locuieste si cand vine momentul potrivit, atunci sa conversati intre patru ochi.

| godessdiana88 a răspuns:

In acest caz, cainele poate reprezenta legatura dintre fata si familia ei sau dintre ea si un prieten al ei. Poate ca acest vis ti-a marturisit in subconstient ca iti este teama ca nu vei putea fi impreuna cu ea datorita familiei ei sau altcuiva care ii este aproape. Faptul cafata revine la tine dupa ce a plecat cu cainele exprima dorinta ta de a fi cu ea, in ciuda relatiilor ei cu altii.

| zonik93 a răspuns:

Daca visezi caine inseamna dusman big grin
tongue
Posibil sa fie alt baiat care o place thinking
Alta interpretare nu stiu sad

| Mihaella_2562 a răspuns:

Buna, ciine simbolizeaza om rau!