| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat de 2 ani, dar el nu vorbeste cu mine. Si un an din astia 2 nici nu l-am mai vazut si nu mai stiu nimic de el pentru ca e plecat din tara. Dar l-am visat aseara, eram fericiti, ne iubeam si urma sa plec la el in vacanta. Poate insemna ceva sau doar mi-e dor de el? insa, chiar nu m-am gandit la el inainte sa adorm.

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu inseamna nimic, sunt doar gandurile si dorintele tale. Cum poti sa stii daca il placi din moment ce nu vorbiti, e doar o atractie fizica si probabil ti s-a pus tie pata pe el. Incearca sa intrii in vorba cu el pe Facebook, daca el nu vrea chiar nu are rost sa-ti faci viata o telenovela turceasca, ia un vanish si "scapa" de el.

| AnnonnyMa a răspuns (pentru anonim_4396):

Vorbeam, inainte, acum nu stiu ce a patit

| anonim_4396 explică (pentru AnnonnyMa):

Pai incepe tu o conversatie cu el.happy

| AnnonnyMa a răspuns (pentru anonim_4396):

Am incercat, de mai multe ori, nu mai vrea sa vorbim, mi-a dat block pe Facebook, nu mai pot da de el

| anonim_4396 explică (pentru AnnonnyMa):

Atunci elibereaza-te pe tine, daca el nu vrea nu are rost sa-ti mai pierzi timpul. O sa apara cineva care o sa fie perfect pentru tine si o sa vrea toata atentia ta. *hug*

| Roxin a răspuns (pentru anonim_4396):

Ariel OxyActive.

| anonim_4396 explică (pentru Roxin):

Sau asa, e mai eficient? laughing

| Roxin a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa am auzit. Nu am incercat inca. big grin

| Xelon a răspuns:

In subconstient inca te gandesti la el, incerca sa te resemnezi, da pagina si mergi mai departe.

| Durassica22 a răspuns:

Poate s-a gandit el la tine si de aceea l-ai visat

| AnnonnyMa a răspuns (pentru Durassica22):

E posibil asa ceva?

| Durassica22 a răspuns (pentru AnnonnyMa):

Da

| Pisicuta_Valutza_1997 a răspuns:

Doar ti-e dor de el... sfatul meu e să-l uiți si să-ți găsești pe altul. Așa mi s-a întâmplat și mie, dar acum sunt împreună cu băiatul care mă consolat si cred ca mie mai bine cu el decât ar fi fost cu celălalt tip.