| geogeo123 a întrebat:

Sal, imi placea de o fata iar ea stia si mi-a dat telefonul ei sa ma joc si eu m-am uitat la poze si ea s-a dus la ora eu n-am mers eram de serviciu, si ea cred ca stia ca dau la poze, si acolo in poze era ea cu alt baiat si cred ca a vrut sa zica ca nu ma place, a trecut vreo 9-10 luni, si a inceput sa se uite pe ascuns la mine am prins-o de cateva ori asta cu uitatul nu prea am bagat in sema s-a uitat pe ascuns timp de 2-3 luni,intr-o zi la ora eu mi-am dat caciula jos si aveam niste fire de par ridicat si eu a ras (doar ea),iar in aceeasi zi dupa ce sa sunat doamna povestea ceva eu stateam langa scaun la un coleg iar ea a venit langa mine,mam depratat putin,ea tot langa mine a venit,si mam mai departat putin si ea tot dupa mine,cand am ajuns acasa am intrebat-o pe mess(yahoo)dc se uita la mine, ia a zis ca nu se uita, ca asa se uita la toti, ia a iesit de pe mess si eu am pus un mesaj cand intra ia si am scris ca cang sa sunat la ultima ora ia a venit dupa mine, si na zis nimic, a doua zi, la prima ora, trebuia sa dam 10 bani pentru ceva de dat la serox iar ea cerea bani impreuna cu o prietena si eu am zis ca n-am si ea a zis,, Lasa ca dau eu pentru tine" n-a dat la latcineva decat mine, dar la ore nu ve mai uita la mine, aproape deloc, ce credeti ca ma place asta vreau sa stiu va rog raspundeti FUNDa argumentati!

13 răspunsuri:
| drtractor a răspuns:

In primul rand vezi de treburi la scoala si lasa postiile "ca cand" oi avea nevoie tu de fete o sa gasesti.

| UrSuL3Tz a răspuns (pentru drtractor):

Esti un cretin! Geo a spus ca vrea sa stie ceva si tu spui altceva. Ba e iubire la mijloc intre cei 2, daca nu raspunzi corect si mai esti si pe ''dragoste si sex'' si spui unuia sa lase prostiile, pai du-te tare! Uita-te si tu ce spune el si ce zici tu.

| drtractor a răspuns (pentru UrSuL3Tz):

Prietene, eu nu am inteles nimic din ce a scris. iti fracturezi sinapsele in acele acorduri dubioase.

| UrSuL3Tz a răspuns (pentru drtractor):

Prieten cu tine nu sunt, daca nu ai inteles nimic din ce am spus inseamna ca mai mult de 14 ani nu ai, si ceea ce imi spui mie (cu fracturezi ) iti pun direct, NU MA ATINGI LA INIMA! Te fac una doua din vorbe.

| drtractor a răspuns (pentru UrSuL3Tz):

Ia fa-ma una doua, din vorbe!

| UrSuL3Tz a răspuns (pentru drtractor):

Provoacama! smug

| Zizzou a răspuns:

Bai... "micutule"...
Vezi de scoala, ce preocupari sunt astea?
Mai stai cativa ani

| Azµre a răspuns:

Mai crești lasă fetele, ești mic.

Răspuns utilizator avertizat
| Azµre a răspuns (pentru geogeo123):

Sunt eu vou că ești tu copil

Răspuns utilizator avertizat
| IREros a răspuns:

De ce nu vorbesti cu ea? spune-i ca iti place de ea si intreab-o daca si ea simte la fel si gata. Va faceti viata grea degeaba ma, cu timiditatea o sa pierzi multe. Daca nu vrea mare scofala, macar nu te mai gandesti la ea si cauti pe altcineva.