| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Prietena mea, are un iubit. Bun, lui i`a placut de mine. Vrea sa se intalneasca cu mine, se uita la mine non`stop, imi zicea ca tine la mine[ETC.]
Dupa ce a aflat cati ani am[15] a zis ca`s inca fata mica sad. Iar eu, am inceput sa tin la el. Si, acum nu stiu ce sa fac.
i-am explicat ca ar fi mai bine sa terminam faza asta. Prietena mea nici nu-l iubeste! Zice ca`l iubeste mult, dar cand incolo sta numai cu el doar pentru interes.Eu chiar tin la baiat, ma intelegeam bine cu el, dar a zis ca nici nu ma mai suporta[nici eu pe el]. ne-am certat ff tare.
Prietena mea, ma tot terorizeaza cu iubitul ei, ca vai ma intalnesc cu el, ca m`am sarutat cu el, ca`l chem la mine, ca nu stiu ce. Ma enerveaza.
Adica, il cunosc de foarte mult timp, dinaintea ei.
Ce pot sa facsad?

1.Credeti ca am sanse la el?
2.Credeti ca ma mai place?
3.Mereu o intreaba pe prietena mea, ce fac, ce mai zic. E posibil sa ma mai placa?

p. >s- i-am zis sa`mi stearga nr`u si sa`mi dea ignor. sad

1 răspuns:
| FluTuRaS_2810 a răspuns:

Yo cred ca inca mai tine la tine stii o prietena a mea avea 18 ani iar iubitasu' 26 e o mare diferenta dar se iubesc.sa stii nu conteaza varsta, inaltimea sau chesti care tin de aspect conteaza doar iuberea care e intre voi doi si daca intreaba de tine inseamna ca inca simte ceva de tine isi face griji intreun fel ca sa nu ti se intample ceva a si iti zic ca nu tia sters nr. de tel sau ti-a dat ignor asa i-am zis si eu lu fostul' meu iubit cand m-am certat cu el da nu a facut asta pentru ca inca ca iubea asa e si la tine si nu o mai baga pe aia in seama orece tiar zice ca nu iti controleaza ea sentimentele parca u ii zici nu mai iubi pe cineva. sper ca ti-am fost de ajutor. fundita?