| 1mihai3 a întrebat:

Sunt baiat. Si m-am gandit sa raman virgin pana la casatorie... Pareri? (16 ani)

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Salut! Pai ar fi super sa o faci, toata faza e sa te casatoresti de tanar ca sa nu apara tentatii. Poate ca e mai bine asa decat sa faci sex chiar daca din dragoste. Te stimez! Eu daca as da timpul inapoi asa as face si m-as casatori imediat dupa facultate si gasirea unui loc de munca. Virgin inseamna si mai sanatos, din punct de vedere fizic si spiritual. Daca stai bine cu psihicul, e ok. Bineinteles ca unii frustrati nu vor intelege ca e posibil sa-ti controlezi pofta trupeasca, dar am intalnit oameni la care a fost posibil si sunt extrem de fericiti acum.

19 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Şi o să te masturbezi şi o să te uiţi la filme porno de fiecare dată când o să ai ocazia. Deci care-i câştigul?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună idee

| Elvina a răspuns:

Crezi că reziști în fața hormonilor și a tentației? Mă cam îndoiesc. Stai să mai treacă vreo câțiva ani și probabil îți vei schimba opinia.

| neutrino a răspuns:

Bine gandit, dar cel mic este de acord?

| ywar a răspuns (pentru neutrino):

happy Faci ce faci si ii incurci!

| LoveSleep a răspuns:

Treaba ta.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Daca ai pentru cine si meritahappy, da

Răspuns utilizator avertizat
| pufulescu a răspuns:

Parere? Pe la 18 ani o sa renunti la gandul asta, oricat te-ar incanta acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prevad divort imediat dupa casatorie. depinde cand se satura de cele 10 secunde de sex ale tale ori de lispa de experienta.

| Happyjump a răspuns:

Mi se pare OK, dar nu prea cred ca o sa reusesti.

| Dendoris a răspuns:

Go for it!

| CrazyPittica a răspuns:

Puțini ca tine, alții profită cu prima ocazie!

| 1mihai3 explică:

Sincer. Nu mi-am facut-o niciodata si nu m-am uitat la filme porno.

| Drolja a răspuns (pentru 1mihai3):

Nu ai făcut-o până acum, pentru că nici nu prea ai avut ocazii. Care este vârsta la care ţi-ai închipui o căsătorie, 26-30? Până atunci vezi tu cât petting o să faci cu iubitele tale sau câte fantezii o să ai, pe care nu o să le poţi inhiba cu gânduri bune şi promisiuni inocente.

| ToniGD a răspuns:

Esti cel mai tare! Apreciez asta

| Lifestrong1618 a răspuns:

Traieste-ti viataaa mai baiatule! Nu are rost. parerea mea. O zi buna

| Vicks a răspuns:

Băi băiatule, tu... ești un geniu. ^.^
Dacă spui asta, sper să te ții de cuvânt.