| anonim_4396 a întrebat:

Am 19 ani si de cateva zile ma doare mai jos de burta, achiar in zona pubiana.Nu dor testiculele! Durerea am observat ca nu e mereu. Am facut dus si am simtit o durere. Oare ce sa fie? Cine a mai avut astfel de dureri sa imi spuna.

Răspuns Câştigător
| cryscrys12 a răspuns:

Ar fi bine sa mergi la un medic si sa-i explici ceea ce ai simtit. El este in masura sa iti dea sfatul cel mai bun. Motivele durerii pot fi multiple.

4 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Prostata!---consulta un medic urolog.

| criticcinic a răspuns:

Fugi repede la medic ca ramai fara ****, iti spun sincer.Un prieten de-al meu a patit-o si-a regretat toata viata ca n-a contactat cu seriozitate urologul.Salutari si sa auzim de bine!