| Qwertyuop2389 a întrebat:

Am iesi cu o fata zilele astea și când am vrut sa o duc acasa am vrut sa o sărut și a zis ca stie ce vreau sa fac, și ca se mai gândește dacă sa stea cu mine. Urmatoarea zi, mi-a dat mesaj și mi-a spus ca ii place de mine și ca ma considera amuzant și ca ii place sa vorbeasca cu mine, dar a intervenit altcineva și ca nu vrea sa fie nesimtita cum a fost cu un baiat cu care a stat.A zis pana la urma care a fost faza, ca cică se gândește la un baiat din trecut cu care a stat înaintea celui de care va zisei mai sus.Eu m-am suparat pe ea, și i am zis ca am pierdut o săptămâna încercând sa vorbesc cu ea și ca a facut faze nasoale, și duoa nu i am mai zis nimic, n am mai vorbit cu ea de atunci. întrebarea mea e dacă sa incerc in continuare sa vad dacă as putea sa reușesc ceva, sau sa o las și sa mi vad de treaba mea de acum?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun sa nu mai incerci nimic cu ea, ti-a spus deja ca are pe altcineva, de ce mai insisti?
De reusit, nu vei reusii nimic, pentru ca, ei ii este gandul si inim la altul!

| alina2k18 a răspuns:

VEzi de treaba ta, e clar ca a iesit cu tine din plictiseala si nu te place ca viitor iubit.
Aia cu te considera amuzant si ii place de tine - gargarawinking plus a vrut sa fie si ea dragutahee hee
TReci pestewinking

| HadesSs a răspuns:

Nu merita efortul.

| Eduard196 a răspuns:

De ce sa te superi ma? Asta a fost o prostie. Ai picat prost in ochii ei

| Qwertyuop2389 explică (pentru Eduard196):

De ce? Ea n a cazut prost in ochii mei sau ce? Chiar mai rau laughing))

| asdf2kpower a răspuns:

Da-o dq man, gasesti milioane de femei mai bune si singure + in calduri