| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgent de sfatul vostru! Sunt la liceu si de 3 ani nu am mai avut vreun contact cu fete din orasul meu, adica am stat izolat in alt oras.Acum simt nevoia urgenta de a avea o prietena(pentru relatie, sex..., ca orice baiat), dar nimeni nu vrea sa fie cu mine, deoarece am lipsit mult din oras..si nu am ce face. Ce pot face?

5 răspunsuri:
| neymar94 a răspuns:

Nu am nevoie de fetite....am nevoie de fete peste 15-16 ani! E mai complicat, de asta am decis sa caut un raspuns exact!

| neymar94 a răspuns:

Rabadare?! cata am deja 3 ani! Disperarea nu are cum sa se vada de indata ce nu am nicio treaba cu fetele de aici.

| Lightsnow a răspuns:

Integreaza-te in grupuri si fi tu insuti. Daca vrei sex neaparat iti recomand sa te duci la "fetite". Nu e asa scumpbatting eyelashes.

| rockiordeath a răspuns:

Du-te prin alte zone ale orasului si cunoaste fete pe care nu teau mai vazut cine stie poate ai succeswinking

| Bfocoasa_Aicilef_1987 a răspuns:

Nu cred ca asta ar fi o mare problema(ca ai stat "izolat"cum spui tu in alt oras)incearca sa fii tu insuti, ai rabdare, nu lasa sa ti se vada disperarea de a avea o prietena....si totul vine de la sinewinking