| ElPsyCongroo a întrebat:

Sal TPU, am o chestie complicata(poate ca doar pentru mine). Aproximativ cu 3-4 luni in urma colega mea ( clasa 11) a inceput sa incerce sa ma seduca si sa ma indragosteasca in sine si uite ca a reusit, doar problema e ca ea are deja are prieten cu care pare fericita.Habar nu am ce sa fac sa raspund sau sa nu intervin in relatia lor.Este complicat pentru mine deoarece eu destul de rar ma indragostesc si iubesc timp indelungat. Abia acum incep sa inteleg ca valoreaza ceva pentru mine.Au mai fost astfel de incercari din partea mai multor fete doar ca inutile, doar ea a reusit.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Date pe langa ea o **** si apoi o lasi ca sa se invete minte, dar fara sa dai bani pe atentii

| SkyPilot a răspuns:

Daca are prieten, ar fi bine sa iti vezi de treaba ta. Din pacate ai cam picat de fraier.
Daca chiar vrei sa faci ceva, invit-o undeva, ofera-i o floare si spune-i ce simti si ce vrei, dar asteapta-te la un refuz. Daca asta primesti, treci mai departe.

| Zabbyel a răspuns:

N-a sedus happy, a pus paie pe foc, adauga si tu benzina(sa fie mai mare flacara):love strucklove strucklove struck

| anonim96783742 a răspuns:

Pai asteapta si tu un moment potrivit cand o vezi supărată să inveselesti. Una alta. Și poate se desparte de ala. Da tu trebuie să fii un fel de prieten bun acum cu ea, dupa se mai mărește gradul