| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU am si eu nevoie de un sfat sa zicem, treaba sta in felul urmator :am stat cu o tipa 1 an si 4 luni, acum 4 luni ne-am despartit din cauza ei am incercat timp de 3 luni sa ma impac cu eadar ea nu vroia nici in ruptul capului acum 1 luna am aflat ca are prieten si ne-am certat ingrozitor, bun asa ca timp de 1 luna nu am mai luat legatura cu ea deloc nici pe mess nici prin intermediul tel ului, de sf valentin imi trimite un msj ca are nevoie de un nr de tel de la aia cu transportul in comun( ea fiind intr-o statie si automat acolo era trecut orarul alora si nr de tel stiu asta sigur) toate bune si frumoase eu dupa am inceput sa vb cu ea, bla, bla, bla iar ne-am certat rau si i-am zis sa imi stearga nr de tel sa ma lase in pace ca vreau sa o uit(ea zicandumi mie ca atrecut peste despartire si ca ma uitat) la scurt timp un msj in care scria "te iubesc" eu zicandu-i ca a gresit nr de tel iar ea sa motivat zicandumi ca as este eu bineinteles ca i-am zis sa ma lase in pace sa fiu si eu linistit cum fusesem cu 1 luna in urma sa imi stearga nrsa il uite bla, bla si de atunci nu ma mai sunat asta fiind acum 3 zile, acum intrebarea mea care este : voi ce credeti, mi-a tr msj ca avea nevoie de acel nr putand sa faca rost de el foarte simplu uitandu-se pe perete ca era scris acolo, ca mi-a tr msj ala cu te iubesc din greseala? sa stiti ca am tinut enorm la fata respectiva si dupa 4 luni inca nu am uitat-o vreau sugestii va multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Probabil a lasat-o prietenul pe care il avea de o luna si se simtea singura, si stiind ca tu inca o mai iubesti sau poate mai simti ceva pentru ea, s-a gandit ca tu ai fi bun sa stai langa ea pana isi gaseste alt fraier!winking
Mai bine stai in banca ta si las-o in pace, incearca sao uiti, stai cu alte fete si las-o in lumea ei!

| fl0ryn22 a răspuns (pentru AlinaaAli):

Nu s-a despartit de el...si da, asta o sa fac o sa stau in banca mea

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Pai. Parerea mea este ca tipa nu avea ce sa faca si suferea de nebagare de seama si s`a gandit sa vb q tine sa iti rasuceasca cutitul in rana. Si eu m`am desp de prietena mea. Am fost cu ea timp de 3 ani jumate. Treci peste. Trateaza cu nepasare. Nu au inceput la noi despartirile si nu se sfarsesc la noi. SI eu sufar ff mult pentru ca o iubesc enorm de mult dar asta e.

| EnvyU a răspuns:

Te-ai despartit de ea, de ce nu treci peste? si de ce te-ai certat cu ea pentru ca ai aflat ca are prieten? doar v-ati despartit.era libera sa isi faca si 10 prieteni (iubiti). Cel mai bine este sa nu ii mai raspunzi la telefon, mesaj, nimic.