| Romeo99 a întrebat:

>:" am si eu o intrebare mai intima >:" am facut pentru prima oara dragoste cu prietena mea, ea fiind virgina nu am facut cine stie ce, si acum mi.a spus ca nu i.a venit menstruatia de 12 zile eu nu mi.am dat drumu deloc nici in interior nixi in exterior poate intarzia menstruatia dupa dezvirginare? atata timp? astept raspunsuri!sad

Răspuns Câştigător
| GossipGirL93 a răspuns:

Salut as putea sa te ajut cu sustinere daca ea are intre 15-17 ani sau mai mica este normal pantru-ca organismul nu este stabil iar daca este mai mare ar fi normal sa te ingrijorezi pentru-ca la 18 ani deja totul este stabil in planul menstruatie-i in tot cazut ia un test de sarcina cel mai sigur os iti spuie corect)))

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu are treabă deflorarea cu menstra!
Să facă un test de sarcină, nu mai fi tu așa de sigur că nu ai pierdut vreo picătură de spermă prin vagin sau la intrare!
Pa, pa.

| answer a răspuns:

Ai belit-o la 14 ani? Ba copii, voi n-aveti parintii p-acasa? Si fara prezervativ...ai auzit de virusul HPV? Sau stai sa te intreb altfel: tie iti pasa macar un pic de ea? Intreab-o daca a facut acel vaccin si cand faceti ceva, informati-va si voi mai intai copii prosti ce sunteti! Va distrugeti sanatatea si vietile de curiozitate si cand va dati seama ca ati gresit e prea tarziu! Toti mergeti pe principiul stupid: "mie nu mi se poate intampla!"

| 1234abcd a răspuns:

In general pana pe la 18-20 de ani menstruatia este neregulata(adica nu se repeta la aceeasi perioada de timp... poate intarzia)deci e ceva normal..nu te speria...dar pentru orce eventualitate poate face un test de sarcina

| Romeo99 explică (pentru 1234abcd):

...are 14 ani big grin

| Romeo99 explică (pentru 1234abcd):

Are 14 ani ...si ma cam sperie

| 1234abcd a răspuns (pentru Romeo99):

Ti-am zis.zi sa faca un test de sarcina dar daca sperma nu a ajuns in vagin nu are cum sa fi ramas insarcinata

| subfocus a răspuns (pentru Romeo99):

Dar tu cati ani ai romeo fantastic care esti tu romeo? esti nascut in 99 deci 13?
puteai sa ii bagi sperma cu seringa ca la vaci ca nu are nimic

| Romeo99 explică (pentru subfocus):

Am 15 ani. Answer. decat sa vorbesti mai bine taci frate.eu nu te.am facut pe tine prost am pus o intrebare. cine vrea sa-mi raspunda sa ma faca sa inteleg bine cine nu poate sa taca.winking

| DrrrYeX a răspuns:

Spune-i tatalui ei
sigur o sa ai placa