| crinaalexia a întrebat:

eu ma tot contrazic cu prietena mea,sa va spun ce s-a intamplat.
aseara era cu iubitul ei si ia introdus degetul in vagin... totul era ok nu era prima oara (asa spune ea), dupa ce a plecat el, a vazut o pata mica mica de sange pe bikini. acuma intrebarea mea este de ce? credeti ca mai este virgina? adica este ca no facut-o dar credeti ca ii s-a rupt chestia aia (am uitat cum se cheama) ca eu habar n-am si eu sunt virgina, ah da si ea zice ca ii s-a rupt eu zic ca nu cel putin asa cred eu, voi ce spuneti
PS: trebuie sa ii vina si menstruatia

9 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Mai mult de 14 ani nu aveti. S-a rupt o "ata" care se numeste himen, sa stii si tu, ca esti si fata!
Daca a introdus degetul si a aparut acea pata de sange gata cu virginitatea! O mai fi bagat el/ea degetul pe acolo dar nu suficient ca sa rupa himenul, probabil de data asta a bagat suficient.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
eu cred ca despre tine este vorba..in fine..cati ani aveti papuselor? ce te doare capu pe tine ce face asa zisa ta prietena? doar ei 2 stiu ce s-a intamplat in intimitatea lor..acum daca s-a jucat cu degetelu, sa nu zici ca a si ramas putin insarcinata. daca au facut acest lucru mai des, e posibil sa o fi ranit si de aceea a vazut acea pata, orice e posibil..copilasi fara minte, de unde sa mai fie virgina?
off ce copilasi fara minte si cu gandul doar la sex. daca examenul de bac s-ar da la materia SEX toti ar lua acest examenstraight face
O seara bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Mda..bag seama ca habar nu aveti de anatomia corpului umanan, dar bagati la,, prostioare'''. Cati ani are pritena ta? 14, 14? Mai multa informare nu strica!
,, Chestia'' aia se numeste himen.Eu cred ca doar s-a zgariat putin.
TU zic ca DOAR i-a indrodus degetul in vagin si atat? Poate NU ti-a spus TOT.
Pe de alta parte cred ca i-a venit cilclu mai repede.

| Capriciu a răspuns:

Prietena ta si-a pierdut virginitatea asta ii tot ce pot sa iti spun si ea are dreptate.Pacat pentru ea

| CristianGrigor1986 a răspuns:

Interesant cat de multe stii tu despre fata aia...In primul rand, NU E UN COMPORTAMENT ADECVAT IN PUBLIC! Chiar daca erati intr-un cerc intim asa ceva NU SE FACE! Doar n-ati crescut la colt de strada! Daca esti 100% sigur ca 'no facut-o', atunci nu prea este posibil - daca a avut doar 'o pata mica pe bikini'. Depinde si cat de adanc 'ia introdus degetul in vagin'. Sansele inclina spre menstruatie(95%).Nu pot sa subliniez destul importanta acestui comportament absolut indecent.Eu i-as da palme si lui, dar in special ei.Asta se cheama comportament de c_rva(scuzati-mi limbajul agresiv, dar acesta este purul adevar).Ea, ca fata, nu are o chestie care se numeste DECENTA? Daca tot ai chef sa faci chestii de-astea, fa-le doar in doi.Sunt absolut revoltat de asemenea comportamente, in special la varste de-astea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristianGrigor1986):

laughing)) tare răspuns.
Poate i-a povestit... dar, de regulă, cei care pun întrebări din astea nu și le pot asuma, deci e vorba despre ei, dar în numele altora laughing

| fotbalistata a răspuns (pentru CristianGrigor1986):

Mi ai furat cuvintele! nota 10 bv, sunt doua copile Doamneee!

| DiaaaaBlondii a răspuns:

O intrebare... Cati ani ai?