| anonim_4396 a întrebat:

Sall am 15 ani si am penisul de 14 cm in erectie am 1.80 si 72kg e bine pentru varsta mea? sunt slab dotat,bine dotat,foarte dotat?(fac rugby+sala, ridic undeva la 45kg cu bratul asta ii incetineste cresterea?) FARA MISTO.

5 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Oricat de mare l-ai avea, e mic!
Problema e in capul tau; daca iti pui intrebarea asta, ai o provblema...
Si nu are legarura cubcat ridici cu un brat - dar nu ne-ai spus cate ecuatii rezolvi intr-o ora?

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Ti-au murit laudatorii?

| mayablonda a răspuns:

Eu zic ca esti bine dotat. La 15 ani penisul ar trebui sa aiba intre 14-17 cm( daca imi amintesc bine)

| RiZeRy a răspuns (pentru mayablonda):

Am 13 ani..cum imi pot mari penisul?