| BoBBy a întrebat:

Sall happy am facut scoala biletele pentru ca sa ne facem cadouri intre noi. Si mi-a cazut o fatahappy stiu ca ii place rozu. Ce as putea sa ii iau, ceva roz laughing
Scuzati categoriatongue

Răspuns Câştigător
| crazyfun a răspuns:

Deci iti zpun eohh cel mai bine ii ie un ursulet (fetele sunt inebunite dupa ei) daca gasesti roz dar daca nu nu e nimic, chiar daca ii place rozu, sa nu fie nici foarte mare, dar nici mic, sa arate bine, cauti o cutie de caro,(la magazinul de unde il ei sigur va ave) bagi ursuletu in cutie si le spui sa ti-l inveleasa in hartie de cadou, neaparat sa aiba o funfa, si mai merge sa scrii pe o foaie asa: pentru o fata dulce si frumoasa, un ursulet pufos, daruit cu prietenie:X:X:X, daca mai vrei alte invormati lasa-mi un ID... da o funda:p daca ti-am fost de folos :p big grinwinking...

6 răspunsuri:
| Danny a răspuns:

Un set manusi/fular/caciula dragute cu croiala alb si roz, fara prea multe complicatii de modelewinking

| L7L a răspuns:

Asa am facut si noi si mie mia picat o fata si i-am luat o esarfa roz pentru ca am vazut ca ii plac esarfele vezi ce ii place si cumparai laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perle roz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu ceva in gen un breloc pentru telefon roz si pufos impreuna cu o pereche de cercei roz sper sa te ajute raspunsul meu

| A_5617 a răspuns:

O jucarie de plus, roz.
O pereche de cercei roz.
O bratara roz.

| Annaa_9816 a răspuns:

Pai nu e neaparat sa` ii iei ceva roz. chiar daca ii place thinking