| LiFeOrDeaD a întrebat:

Sall!

Cum a fost prima voastra noapte de dragoste?

La mine asa:

Am fost la ea acasa.Stateam in pat si discutam despre dragostea dintre noi. Dintr-o data am vazut ca se excita cand o mangaiam pe spate si o sarutam.Am mangaiat-o pe spate am pus-o pe mine m-am intins pe spate am strans-o tare si ea a inceput sa zica:
-Nu mai strange asa de tare!
-Dar de ce?
-Ma doare!
-Dar stii de ce te strang tare?
-De ce?
-Pentru ca nu vreau sa te pierd niciodata!
-Nici eu pe tine.
-Vreau sa imi raspunzi la niste intrebari nu te speria.
-Bine.
-M-ai insela vreodata?
-Ce intrebare e asta?
-M-AI INSELA VREODATA?
-Iti dai seama ca nu as putea sa te insel niciodata.Esti cel mai frumos si mai intelept mai puternic (s.a.m.d ma simteam bine)
Am inceput s-o sarut s-o dezmierd s-o alint etc.
-Dar m-ai inlocui cu altcineva?
-NICIODATA.
De unde iti vin intrebarile astea?
-Din pura dorinta de a nu te pierde.
(stiu ca pe mine nu ma poate minti iar cand o face a facut-o de 2 ori ca nu se simtea bine una si ca nu putea sa mearga.
Cand ma minte pe mine isi misca maxilaru stanga dreapta foarte usor)
-Ti-ai dori sa ramai cu mine mereu?
-Desigur.
-Acum vrei tu sa ma intrebi ceva?
-Nu. Vreau doar sa te apuci de treaba. (nu mi-am dat seama la ce se refera)
-Adica?
-Stii tu.(aici am inteles)
-Bine.
Am inceput s-o alint sa o sarut sa o dezmierd sa o ling pe san usor o muscam de buze gat etc...

o sarutam exact :
https://www.youtube.com/watch?v=MXBitjpGzbE

Si am inceput usor cu ea pana cand am simtit eu ca nu mai pot :))) in loc sa nu mai poata ea nu mai puteam eu :))), iar cand m-am oprit am excitat-o la maxim.
A fost cea mai frumoasa zi din viata mea.(si nu o sa o uit NEVER)

Cam asta am vrut sa va zic.

Salut!

Răspuns Câştigător
| Winchester308 a răspuns:

La mine a fost asa:

Si eu tot in pat stateam cand, brusc, o revelatie! Dupa atata timp petrecut in preuna, timp in care nu m-a parasit niciodata si nu m-a lasat la greu, fiind acolo unde trebuie si indeplinindu-si mereu indatoririle...brusc,am realizat ca trebuie sa o fac.Si eu am apucat-o usor, dupa care am strans-o tot mai tare si am mangaiat-o in acea zona.Intr-un final, am realizat ca ma doare, asa ca am lasat-o mai lejer.
Asa a decurs prima noapte de dragoste cu Emanuela...

3 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Stii ca in clipul ala sunt 2 barbati, nu?

| Andreiu68 a răspuns:

Nu pot sa iti zic cum a fost prima noapte de dragoste pentru ca era ziua laughing

| Hakuouki a răspuns (pentru Andreiu68):

In cealalta parte a globului era noapte, deci te rog fi mai atent pe viitor. laughing
Povestea ta nu cred ca conteaza asa mult si pana la urma, nu vad ce problema ai tu si cu ce te-ar ajuta?