| ginoeugen23 a întrebat:

Sall dc ma emotionez cand vb cu fetele? daca ies in oras cu cineva (la o prima intalnire) nu pot spune nimic si ma inrosesc ca naiba?

Răspuns Câştigător
| serenaS a răspuns:

Buna,
Pentru ca esti un tip timid.Un mic sfat,daca imi prmiti:de acum incolo inainte sa iesi cu vreo tipa, avertizeaz-o ca esti mai timid, multora le plac genul asta de baieti si, in plus, va aprecia sinceritatea ta.
Bata!

| ginoeugen23 explică (pentru serenaS):

happy

| ginoeugen23 explică (pentru serenaS):

Dar problema e ca pe mess si la tel si in afara de realitate. nu am nici o problema...

| serenaS a răspuns (pentru ginoeugen23):

Tocmai,cand vorbesti pe mess sau la telfon spune-i ca in realitate nu sti la fel.Se
va convinge ea la fata locului si va aprecia sinceritatea si sigur va sti cum sa faca sa nu te sperie, va fi pregatita.pntru ca asta fac fetele, vor ca 1a intalnire sa fie perfecta si nu va lasa tmiditatea ta sa ii stea in calehappy

| ginoeugen23 explică (pentru serenaS):

Mersi mult o sa vad ce iesehappy
e bine ca a raspuns o fatahappy voi intelegeti mai bine ngenul asta de problemehappy

9 răspunsuri:
| cucarachaalien a răspuns:

Fiindca pe tine nu te intereseaza fetele in ansamblu vrei doar sa le f***.

| ginoeugen23 explică (pentru cucarachaalien):

S.o crezi tu

| ginoeugen23 explică (pentru cucarachaalien):

Ne e vb de f...t e vb de sentimente

| cucarachaalien a răspuns (pentru ginoeugen23):

Da bine cum zici tu dar ai sa te convingi tu.

| RAdrian18 a răspuns:

Du-te prietene la curve si exerseaza cu ele laughinglaughing