| vladdd16 a întrebat:

Am 18 ani si inca sunt virgin sad Imi este rusine si sa o spun.Toata lumea se rade de mine si nu mai suport sad Nu am avut niciodata prietena.Cand vad ca baieti de varsta mea sau mai mici au prietene ma gandesc cat de singur sunt si ca nimeni nu ma iubeste sad. Cu siguranta cea mai mare problema e ca sunt foarte timid si ma blochez in fata fetelor si in plus mai sunt si urat sad.Eu vrea doar o fata cu care pot sa pot vb de problemele mele,care sa ma ajute in momentele dificile, si eu pe ea, sa ma iubeasca cu adevarat...dar simt ca o sa mor singur crying Va rog sa nu va radeti de mine sad

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu este o rusine sa fi virgin la 18 ani, cei ce rad scuza-mi expresia dar sunt niste fraieri...

| Muppet a răspuns:

Nu are dreptul absolut nimeni sa te judece. Nimeni din lumea asta nu este perfect asa ca nu baga in seama toate rautatile oamenilor care au o satisfactie in a jignii pe altii.

Sa iti spun un secret: trateaza-i cu indiferenta pe toti cei care rad de tine pentru ca indiferenta doare cel mai tare! Fii increzator in tine pentru ca o sa iti gasesti mai mult ca sigur fata potrivita pentru ca exista cineva pentru fiecare! Si apropo... daca tu te faci singur urat, cum vrei sa te vada altii?! Nu te subestima, fiecare e frumos in felul lui si fiecare are puncte tari si puncte slabe...

| urbanghost a răspuns:

Frate fii indiferent, fii tu insuti, nu te mananca nimeni...

| vladdd16 explică:

Va multumesc mult pentru toate raspunsurile si ma bucur ca ati vrut sa ma ajutati

| neutrino a răspuns:

Daca ai timp si motive pentru emoticoane e bine. Fetele iubesc baietii in functie de calitatile lor. Daca toata lumea "se rade " de tine, trebuie sa te intrebi care este motivul.

| Crucified a răspuns:

Nu e nicio rusine ca esti inca virgin la 18 ani. Si nimeni nu e urat. Ai tot restul vietii tale ca sa te dezvirginezi si sa-ti faci prietena si sa te saruti. happy Numai bine.

| Cleopa a răspuns:

De ce te stresezi atat de mult ca esti virgin si ca nu ai o prietena? o sa ai timp! si apoi tu te vezi urat si crezi ca nu o sa ai nicio fata niciodata...crezi ca nu sunt si fete urate care asteapta pe cineva asa cum astepti si tu? si apoi, termenul "urat" asociat unor persoane nu exista...tot ce exista e frumos! asa ca stai calm, fiecare cu ce ii rezerva viitorul!

Răspuns utilizator avertizat
| caus3lov3ya a răspuns:

In primul rand.happy,, a rade,, nu il poti pune la diateza reflexiva asa ca nu mai zice cu va radeti sau se rade ca ma zgarie pe creier si 2 la mana aww eu cred ca esti f dulce si daca ai avea o prietena ai avea mare grija de ea incearca sa fi si tu mai indraznet sunt atatia golani cu tupeu care cuceresc fete nu ai cum sa ramai tu singur imi pari f dulce si dragut sincer daca ai fi si glumet si indraznet...>-8 hehe nu o sa ramai singur:* frumusetea nu e totul

| vladdd16 explică (pentru caus3lov3ya):

Multumesc.Sunt sigur ca si tu esti o fata foarte dulce

| caus3lov3ya a răspuns (pentru vladdd16):

Mersi frumos

| vladdd16 explică (pentru caus3lov3ya):

Npc

| BiancaGeorgiana a răspuns:

Heeey..ai toata viata inainte.happy Fiecare Romeo are Julieta luihappy. Si ce daca esti virgin? Sunt multi care profita de fete iar tu esti genul de baiat cuminte pe cale de disparitie daca pot spune asa. Stai linistit. Va veni si vremea tahappy. Te asigur.

| Copiiidela402 a răspuns:

Cea mai mare rusine e sa iti fie rusine ca esti virgin!

| kristinik a răspuns:

Nu exista persoana urata, gandeste-te ca degeaba ai chip de actor si fizic de zeu daca fata de langa tine simte ca nu o respecti si ca o tratezi ca pe o carpa.Nu spun ca fizicul nu conteaza, insa frumusetea trece iar atunci cand ai probleme nu zambetul sau abdomenul partelerului sunt cele carora te confesezi.Fiecare om isi gaseste jumatatea mai devreme sau mai tarziu. Iar in ceea ce priveste virginitatea, chiar e o ipocrizie. Cei ce rad te tine cand si-au pierdut-o de sunt asa grozavi. Chiar nu e un lucru care sa te jeneze.