| andy301196 a întrebat:

Salut big grin. deci as vrea sa intreb si eu pe fete/baieti... eu is un tip care nu arat rau deloc (spun ce au spus alti nu eu happy si in general nu prea sunt fete/baieti care sa ii fac sa rada. Deci faza e ca eu is ft ft timid totusi cu fetele. Multa lume imi zice ca trebuie sa fiu mai indraznet si ca fetelor le place asta la baieti.Acum as vrea sa va intreb pe totii. Cat de indraznet trebuie sa fiu si cum? adica sunt unu care mai vin si le pun mana pe fund si sani la fete si chestii,, eu nu-s genu, dar as vrea sa stiu cum sa fiu indreaznet. adica ce sa fac sa par sau sa fiu indraznet happy fundita pls multe raspunsuri big grin

Răspuns Câştigător
| Pitic a răspuns:

A fi indraznet nu insemna sa le pui fetelor mana pe unde nu trebuie asta insemna a fi prost crescut.
A fi indraznet, insemna sa iti faci curaj sa vorbesti cu fetele ca nu te mananca nu au ce sa iti faca, baga-te in seama cu ceva care sa le atragi atentia fetelor alora ( haine, machiaj) spune-le ca le sta bine imbracate asa ca le sta bine fardate asa
dar nu le spune : Sunteti imbracate frumos sunteti fardate frumos.Se vor uita ciudat la tine fa'i fiecareia cate un compliment nu le spune tuturor acelasi lucru.
La fete apare o scanteie cand vad ca sunt bagate in sema poti sa le intrebi cum de au reusit sa isi faca unghiile asa de bine. nu stiu tot felul de lucruri frumoase fetelor le place sa li se faca complimente si sa fie bagate in seama stiu eu mai bine ca doar sunt fata

1 răspuns:
| Alee_9909 a răspuns:

Idem Pitic pe o parte. Cunosc acest gen de persoane care pun mana pe unde nu trebuie, si nu imi place acest lucru.Astia nu sunt indrasneti sunt nesimtiti.Din fericite cu mine nu 'o practica' deoarece stiu ca nu suport asta.Azi mi-a pus cineva mana pe fund si a primit in schimb o palma peste ochi. smugsmug.Da' nu stiu ce sa zic in legatura cu indrasneala.Incearca sa fi indrasnet, nu nesimtit.Totusi,exista o limita. Mult noroc