| andy301196 a întrebat:

deci as vrea sa intreb si eu pe fete/baieti... eu is un tip care nu arat rau deloc (spun ce au spus alti nu eu si in general nu prea sunt fete/baieti care sa ii fac sa rada. Deci faza e ca eu is ft ft timid totusi cu fetele. Multa lume imi zice ca trebuie sa fiu mai indraznet si ca fetelor le place asta la baieti.Acum as vrea sa va intreb pe totii. Cat de indraznet trebuie sa fiu si cum? adica sunt unu care mai vin si le pun mana pe fund si sani la fete si chestii,, eu nu-s genu, dar as vrea sa stiu cum sa fiu indreaznet. adica ce sa fac sa par sau sa fiu indraznet fundita pls multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
| simiiii a răspuns:

Buna kiss! Dupa parerea mea sunt cam 2 genuri de baieti RAMBO sau ROMEO laughing acum depinde si de fiecare ce fel de persoana e...ma rog. Un baiat mai intraznetz nu este neaparat alunecos si rece. Caldura ii lipseste pentru ca nu sta in caracterul lui. Nu-i place sa se giugiuleasca deoarece este posibil sa isi strice frizura. Isi insceneaza intrarea ca pe o piesa de teatru: intr-un singur act si cu un singur punct culminant: al lui. Trebuie sa fii mai mereu amuzant, relaxat, so sweet! Cu un astfel de tip nu te plictisesti niciodata, mereu ii vine cate o idee trasnita. Patul e un loc de joaca pentru un astfel de tip. Apeleaza mai mereu la batai cu perne, partide de gadilat si mic dejun in pat. In general tipi intraznetzi sunt mai OK decat reputatia pe care o au. E adevarat ca "rage", dar in interior e mai bland ca un pisoi care toarce cand e mangaiat iti zic eu. Gudurat, mangaiat, zgariat, Muscat – tot tacamul! Discret si putin lipsit de imaginatie. Trebuie sa traiesti din plin, si ar trebui sa-ti placa sa se distrezi. Persoanele intraznetze vor mai mereu sa fie cei mai tari si, daca sunt criticati, riposteaza imediat.:-) Sper ca te-am ajutat. Bafta!kiss Te puuplove struck.

1 răspuns:
| bogdanff23 a răspuns:

Parerea mea sa iti ei inima in dinti sa iti faci o prietena si dupa vin toate de la sine happy