| Stefanste720 a întrebat:

am si eu o problema dimineata eu sunt singur acasa si nu imi prea place sa stau singur si am tot chemat-o pe o amica de-a mea la mine a venit de fiecare data am bout o cafea am fumat o tigare etc. ea este camcurvulita asa de fel si as vrea sa fac ceeva cu ea dar sunt cam rusinos de fel o pipaiam ma mai jucam cu ea si statea nu ma ignora sau ceeva cum as putea sa prind incredere in mine sa ajung cu ea la ceeva mai serios ca sigur nu ar zice nu dar depinde de mine

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa o impresionezi cu ceva(daca este genul acela de fata) daca nu(daca este cam 'curvulita') atunci incearca sa o saruti! si dupa vezi tu unde TE duce laughingwinking

| Stefanste720 explică (pentru anonim_4396):

Am tot incercat astazi dar ma cam rusinez asa nu prea stiu cum sa o abordez

| anonim_4396 a răspuns (pentru Stefanste720):

Cand mai stai aproape de ea(am inteles ca o 'atingi'?) ia-o de mana si uite-te in ochii ei si daca zambeste sarut-owinking nu te gandi ce s-ar putea intampla! in viata trebuie sa iti asumi riscuri ca sa ai de castigat! daca nu vei avea 'tupeul' necesar eventual se va plictisi de tine pentru ca va crede ca nu o placi sau mai rau, isi va gasi pe altcineva mai tupeist!
Nu cred ca vrei asta asa-i? happy

| Stefanste720 explică (pentru anonim_4396):

Asa e nu vreau sa creada ca sunt un mototol si oricum ce o sa se intample in camera la mine acolo ramane si o sa fim ca inainte ea are prieten si eu nu vreau sa fiu cu ea vreau doar asa de distractie nimic sentimental

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te atinge de ea pentru ca risti sa prinzi o boala, astea care se duc cu multi baieti pe bani nu prea sunt sanatoase la pat asa ca mai bine nu te mai gandesti la ele.

| 4ndr33y a răspuns:

Si care este intrebarea?

Răspuns utilizator avertizat
| sharlyn a răspuns:

După ce ai scris asta şi ai zis că are prieten şi ca nu ai sentimente pentru ea ce numai vrei să te culci cu ea rezultă ca nu numai ea e curvuliţălaughing

| Stefanste720 explică (pentru sharlyn):

Asa o fi laughing dar nu cred ca strica nimanui sa o mai faca asa din cand in cand chiar daca nu sunt impreuna sau ceeva