| Danysan a întrebat:

Sall-TPU-Cat de multe a-ti accepta intr-o Relatie? Vad in ultimu Timp pe TPU intrebari de genu :Iubitu mi-a cerut sa o facem dar nu sunt pregatita sau Am cazut de accord sa asteptam pana la 18 ani-Eu sunt Virgina el nu mai e. Ceea ce nu inteleg unele Fete e ca la baieti in momentul in care nu mai esti virgin si nu o faci mai des, pot aparea probleme! In momentu in care nu mai esti virgin -Pofta de sex creste -Hormonii o iau Razna -si poti face prostii.Sa zicem ca va Iubiti enorm ca Tu esti Virgina iar el nu mai e si la un momet dat baitul nemaiputand sa astepte vine si te intreba urmatoarele:Sti iubi -am cazut de accord ca pana la 18 ani sa nu o facem -Te iubesc enorm dar nu mai pot! Crede-ma ca nu mai rezist -Vreau sa te rog sa ma lasi sa merg sa mi-o pun cu una de pe Centura laughing.Iti spun asta deoarece nu vreau sa iti ascund nimic, nu vreau sa te fortez si te rog sa ma ierti dar sunt si eu om...A-ti accepta, l-ati lasa? Nu cred ca il puteti acuza de Infidelitate laughing.Nu ma luati cu Masturbare si prostii din astea ca nu fac doi lei comparativ cu Sexu.

Răspuns Câştigător
| Sonjaaa a răspuns:

Daca as fii in sintuatia in care eu sa fiu virgina si el nu si sa nu mai poata... Ar fi tristlaughing Eu una as incerca sa-l ajut si eu cum pothappy Dar daca el vrea pe centura si imi spune, l-as admira pentru sinceritate, dar nu si pentru sentimente. Un baiat care iubeste o fata pe bune e dispus sa astepte. Totusi mai sunt si alte feluri de sex. Si ar trebui sa se multumeasca cu ce i se ofera. Revin la intrebarea ta. Nu as accepta sa mearga pe centura sau sa si-o traga cu altcineva. Odata ce accept asta se va intampla frecvent si m-as trezi ca in sfarsit vreau s-o fac cu el si cine stie ce boala iau. Sper ca te multumeste raspunsul.

| Danysan explică (pentru Sonjaaa):

Atunci cum ai vedea tu o rezovare -Ca sa nu te Insele? Macar pe Centura sti ca nu o sa aiba o relatie cu aia. Plus ca se poate proteja zic eu laughing.E ok sa astepti dar uneori nu mai poti si decat sa o inseli pe Buburuza mai bine ai spui ce ai te gand -Poate il lasa si nu se supara.

6 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Aici deja vine vorba de prostie, naivitate, înșelat și iar PROSTIE.
Sunt multe alte probleme importante care ajung să fie într-o relație, peste care ori trebuie să treci, să le suporți...ori să le eviți, să pleci.

| Danysan explică (pentru h3r):

Nu sti cum sa o mai dai.

| h3r a răspuns (pentru Danysan):

Aștept să-mi spui la ce te referi.

| drogh a răspuns:

Trist,dar depinde de fiecare baiat. Nu toti sunt la fel! Unii sunt rabdatori si-si pastreaza pofta de sex in ei cu mare foc si incearca sa faca altceva ca sa uite de ea chiar daca le e imposibil, iar altii inseala chiar pe la spate fara sa iasa in evidenta. Daca nu i-a convenit de la inceput, trebuia sa plece.

| Danysan explică (pentru drogh):

Ce vrei sa spui cu acel. Poate esti mai explicita.Cum daca nu i-a conventi de la inceput, ce vorba e asta?