| scumpika89 a întrebat:

Sall, TPU cum pot sa aflu daca la un baiat ii place de mine?

Răspuns Câştigător
| adelolyta a răspuns:

Il intrebi tongue sau stai ca am alta mai buna laughing cand va intalniti il saruti pe obraz si cand pleci acs sau infine oriunde il saruti din nou pe obraz si in functie de cum reactioneaza vei sti:X daca nu merge hai la mine ca-ti dau alt sfat tongue

| scumpika89 explică (pentru adelolyta):

Dal acum sfatul daca poti

| adelolyta a răspuns (pentru scumpika89):

Pai daca nu merge asa de fiecare data cand va intalniti, cu gasca sau doar voi infine nu cont fi mereu langa el vorbesteti frumos a si stiu una tare spune-i ca ii sta bine cu ceva tricou sau camasa cv si vezi cum reactioneaza spune-i sa se mai imbrace cu ea ca iti place mult si daca o mai ia te placetongue glumeste mereu si vezi daca rade la glumele tale, vrajeste la el :X o si inca una imbracate cu ceva sexy sau infine orice mai frumos mai deosebit si intreaba-l daca iti sta bine:X sper cat eam ajutat. sa-mi dai detaliile :O3

| scumpika89 explică (pentru adelolyta):

Kvoi incerca dar nu stam aproape acum vorbim doar pe mess

| scumpika89 explică (pentru adelolyta):

Voi incerca dar stam departe unul de celalat si acum vorbim doar pe mess

| adelolyta a răspuns (pentru scumpika89):

Pai incearca asa cum ti-am spus eu si pana va intalniti trimitei emoticoane cu inimioare si imbratisari si puneti status de genul '' iubesc acel ingeras din tine care chiar ma face sa zambesc mereu '' si daca te place te intreaba pentru cine e status si iti trimite siel inimioare si asa mai departe :X

8 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

89? Daca aveam 23 de ani, stiai deja. Dar probabil ai 13 ani. Nu trebuie sa-ti spunem noi, o sa-ti dai seama singura.

| BLeur a răspuns:

Vezi cum se comportă, dacă este drăguţ cu tine, te ajută etc..se poate să te placă. happy. Dacă se comportă normal, sunteţi doar prieteni şi nu cred că te place. Cel mai bine ar fi să-l întrebi faţă în faţă, vezi ce zicehee hee.

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add : d3l3t3r98

| CrysaCrysy a răspuns:

Buna! O veche si simpla metoda! Pune o persoana sa il intrebe daca ii place de tine (preferabil cel mai bun prieten AL LUI) si asa afli..Sau il intrebi tu ( e mai complicat)..Bafta!