| ionutiulian1997 a întrebat:

Sall tpu.Deci am 15 ani si mi-am facut o prietena acum cam 6 luni.am stat cu ea in jur de 2 luni fara sarutari si de astea deoarece suntem mai timizi. dupa ce m-am despartit de ea parca eram gelos cand statea cu alti baieti si m-am impacat iar cu ea si tot asa.insa acum nu stiu ce sa fac sa ma impac iar sa o uit(parca nu pot)cateodata imi place de ea dar cateodata nu.va rog sp parerea voastra.dau funda si vot big grin

Răspuns Câştigător
| Clodmod a răspuns:

Daca esti indragostit de ea ar fi bine sa o saruti. Probabil ea astepta acest lucru si nu a stiut cum sa iti spuna si de aceea s-a dus la altcineva care ii poate oferi acest lucru. Eu zic sa incerci sa te impaci cu ea si sa incerci sa ii dai un sarut. Daca nu ii place, inseamna ca nu e indragostita de tine si ar trebui sa te desparti de ea. Fii mai curajos ca doar nu se sfarseste lumea si pun pariu ca iti va placea la nebunie! Bafta! Dar mai intai vezi daca inca mai esti indragostit de eawinking. Funda?

10 răspunsuri:
| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Vorbind cu tine cel mai prieteneste, daca am fi fost cei mai buni prieteni, te-as fi batut laughing. 2 luni fara sarut? Chiar daca esti tu timid, ea asteapta! Fa tu primul pasul! Acum o ai langa tine doar cu amintirile ( care doar raman mereu...) Daca vei face tot asa, vei ramane doar tu si ingerul tau!

| ionutiulian1997 explică (pentru TimisoaraKBOOOM):

Da.insa ea ma iubeste.nu m-am despartit de ea usor.si oricand ia-si spunde as putea sa ma impac cu ea.deci?

| laAAal a răspuns:

Ar trebui sa stai cu ea si ar trebui sa fii mai indraznetz..indiferent de ce vrei spune sau de ce vei face gandeste-te ca nu se intampla nimic

| AriannaAri a răspuns:

Cum ai stat 2 luni fara sa o saruti? Daca ea este timida, inteleg, dar tu? Tu trebuia sa faci primul pas. In fine.
De ce v-ati despartit? Daca nu stiu motivul habar nu am ce sa iti zic sa faci.

| ionutiulian1997 explică (pentru AriannaAri):

Pur si simplu ma plictisisem.ea sta departe de mn.si nu puteam sa ne intalnim.iar la scoala colegii ma enervauuu

| AriannaAri a răspuns (pentru ionutiulian1997):

NU te lasa influentat de colegi sau alte persoane, lumea este rea deci nu te lua dupa gura tuturor. Ok, te-ai plictisit pentru ca nu puteai sa o vezi zi de zi sau macar de cateva ori pe saptamana presupun, asa-i? Dar macar v-ati vazut de cateva ori? Si in plus, daca tu chiar o iubesti, nu ai cum sa te plictisesti de ea.

| xCrinax a răspuns:

Daca ea in timpul in care ati fost despartiti a stat cu alti baieti si nu a facut niciun pas ca sa salveze relatia nu cred ca este asa de indragostita de tine. Trebuie sa treci peste gelozie si sa o lasi sa fie cu cineva care o place tot timpul, iar tu trebuie sa gasesti o fata de care sa fii cu adevarat indragostit si alaturi de care sa treci peste timiditate. Toate cele bune si mult succes!

| AndreLove a răspuns:

Raspunsul meu ar fi sa nu mai stai cu ea. Daca statea cu alti baieti nu mai te placea. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| mariana2000000 a răspuns:

Citeste asta si vezi raspunsul :
http://specialromania.com/

;)

| saby2012 a răspuns:

Pai,sunt sigura ca sta cu altii ca sa te faca gelos... ar fi bine sa-i spui ce crezi! Sentimentul gen ba imi place, ba nu. este clar ca iti place... daca nu, de ce il ai?